Янукович і Азаров по черзі переплутали прізвище директора Світового банку

Перші особи України під час зустрічі з директором Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Мартіном Райзером не змогли згадати його прізвище.

Президент Віктор Янукович під час засідання Комітету з економічних реформ переплутав прізвище директора Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Мартіна Райзера.

Такої ж помилки припустився його найближчий соратник, прем’єр-міністр Микола Азаров.

Так, надаючи йому слово на засіданні комітету з економічних реформ Янукович спочатку назвав Райзера Лайзером, потім Майзером.

А коли Янукович пішов із залу, головувати на раді став прем’єр Микола Азаров, який у свою чергу назвав Райзера, - Райзіном.

Але, відзначає видання, поки глава СБ в Україні закінчив виголошувати свою промову про українські реформи, Азаров вивчив прізвище і під кінець виправився, назвавши Райзера – Райзером.

Пряму трансляцію засідання Комітету економічних реформ здійснював Перший національний телеканал.

Нагадаємо, раніше Янукович вже кілька разів плутав дати, історичні постаті та назви. Зокрема, він плутав дату створення Чорноморського флоту РФ.

Раніше президент плутав Косово із Сербією і Чорногорією, а Північну Осетію - з Південною, Балаклею з Балаклавою, називав російського письменника Антона Чехова українським поетом, а поетесу Анну Ахматову - Ахметовою.

Серед останніх "перлів" президента - пропозиція провести зимові Олімпійські ігри на Буковині, яку Янукович переплутав з гірськолижним курортом "Буковель".

Читайте також:

Янукович переплутав "Буковель" і Буковину (аудіо)

Янукович осоромився в Брюсселі: сплутав усю географію (аудіо)

Янукович переплутав дату створення Чорноморського флоту Росії

Янукович назвав львів'ян "кращим геноцидом країни"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: