Янукович і Азаров привітали українців з Днем знань

Президент у своєму привітанні зазначив, що "освічені люди, кваліфіковані кадри є основним багатством і перспективою держави".

Президент Віктор Янукович та прем'єр-міністр Микола Азаров привітали українців із Днем знань і початком нового 2010/2011 навчального року.

Як зазначено у вітанні, оприлюдненому прес-службою президента, зазначається, що освіта є головним "чинником модернізації країни та втілення стратегічних реформ", а "освічені люди, кваліфіковані кадри є основним багатством і перспективою держави".

"Як президент України своїми пріоритетами і завданнями національної безпеки бачу турботу про розвиток інтелектуального потенціалу нації, формування економіки, заснованої на знаннях", - заявляє Янукович.

Він також висловив подяку педагогам. "Ми все робитимемо для того, щоб ваша відповідальна праця належним чином цінувалася, а престиж учителя неухильно зростав", - пообіцяв президент.

У свою чергу, прем'єр також подякував педагогам, побажавши їм "задоволення від роботи з підростаючим поколінням". А школярам і студентам Азаров побажав "задоволення від процесу опанування знаннями".

"В нас кращий спосіб зробити дітей щасливими і успішними в житті - це дати їм якісну, конкурентоспроможну, достойну ХХІ сторіччя освіту", - заявив прем'єр.

Як відомо, Янукович 1 вересня о 9:00 візьме участь в урочистостях з нагоди Дня знань і початку нового навчального року у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови №16 у Києві.

А Азаров  цього дня візьме участь у святі першого дзвоника і Дня знань у школі села Щасливе Бориспільського району Київської області.

Читайте також:

Міносвіти представило нові умови вступу до вузів

Уряд переніс відкрите засідання через школярів

Журналісти розкопали шкільні журнали Януковича

ВідеоВиступ Януковича на першому дзвонику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: