Янукович і Литвин влаштували скандал у Верховній раді

Лідери парламентських фракцій не змогли домовитися, як розблокувати Раду, а тільки посварилися.

Погоджувальна рада керівників фракцій у четвер пройшла зі сварками та завершилася безрезультатно.

Голова Верховної ради Володимир Литвин запропонував депутатам знову зібратися о 12 годині, що вирішити суперечки. Однак лідер Партії регіонів Віктор Янукович, враховуючи безрезультатність дискусії, заявив, що "немає сенсу сюди (на засідання) ходити".

"Ну, тоді не збираємося", - обурено відповів Литвин, порвав папірець, що лежав перед ним, і закрив засідання. Перед цим спікер пропонував три варіанти розвитку подій для того, щоб уникнути блокування.

Литвин рекомендував регіоналам зареєструвати постанову щодо скасування рішення про поіменне голосування, перейти до розгляду інших питань, а голосування по соцстандартах відкласти.

Також спікер пропонував перейти до голосування в поіменному режимі, оскільки, на його переконання, "голоси для позитивного рішення по цих законопроектах у залі є".

Литвин сварився із Януковичем протягом усього засідання погоджувальної ради. Зокрема, коли головний регіонал в черговий раз почав озвучувати вимоги Партії регіонів, Литвин наголосив, що в залі є достатня кількість голосів для позитивного рішення по соціальних законах і відзначив, що "не розуміє, чому депутати не йдуть в зал і не голосують".

"Якщо не розумієте, то запишіть і прочитайте", - відповів на це лідер Партії регіонів.

"У мене з пам'яттю все добре. Я поводжуся коректно, а ви не подавайте такого прикладу своїм колегам, використовуючи такі методи дискусії", - заявив Литвин.

"Повчайте своїх дітей і свою фракцію", - знову обурився Янукович. "Ви такий самий депутат як я", - додав він.

Коли дискусія зайшла в глухий кут, лідер фракції БЮТ Іван Кириленко пожартував, що БЮТ готовий проголосувати за всі соціальні законопроекти лише в пакеті з призначенням на посаду міністра фінансів регіонала Миколи Азарова.

На це Азаров сказав, що він готовий до призначення, але в разі, якщо Янукович стане прем'єр-міністром.

"Прекрасно, залишилося тільки президента призначити", - резюмував віце-спікер Микола Томенко, після чого депутати розійшлися.

Нагадаємо, у четвер, 24 вересня, представники Партії регіонів знову заблокували роботу Верховної ради.

Регіонали продовжують вимагати ухвалення закону про підвищення соцстандартів в Україні, але відмовляються голосувати з цього питання у ручному режимі. Блокування ВР триває з другої половини дня вівторка, 22 вересня.

Читайте також:

ПР передумала працювати і знову заблокувала Раду

Янукович пообіцяв створити уряд зі здорових на голову людей

Литвин звинуватив Партію регіонів у бандитизмі

Партія регіонів пообіцяла: Рада працювати не буде

ВідеоЯнукович і Литвин влаштували скандал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: