Янукович і Мєдвєдєв домовляться про стратегічну співпрацю на 10 років

Янукович сподівається, що така програма стане дієвим механізмом розвитку стратегічного співробітництва між двома державами.

Президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв вважають за необхідне розробити та прийняти міждержавну програму соціально-економічного і гуманітарного співробітництва між Україною та Російською Федерацією на 10 років.

Про це йшлося під час третього засідання українсько-російської міждержавної комісії, що проходить у Києві під головуванням глав двох держав.

Янукович підкреслив, що така програма стане дієвим механізмом розвитку стратегічного співробітництва між двома державами, а також дозволить удосконалити міжнародно-правовий механізм реалізації положень "Великого договору" від 1997 року між Україною і Росією.

"Ми таку програму вже почали готувати. Вона у стадії розробки", - сказав Янукович.

У свою чергу Мєдвєдєв погодився з президентом України. "Це правильно. Плани необхідно готувати з певною перспективою", - зауважив президент РФ.

Мєдвєдєв наголосив, що з нинішнім українським керівництвом працювати краще, ніж з колишнім.

Він відзначив, що майже дворазове збільшення товарообігу за перший квартал цього року - це результат політики нового керівництва країни. "Це в чималому ступені пов'язано з тим, що українська держава має іншу адміністрацію, нам простіше розмовляти з вами", - відзначив президент РФ.

Він нагадав, що нинішня зустріч - сьома за рахунком. "Така частота контактів говорить, що нам є чим займатися, потрібно розгрібати завали", - зазначив президент РФ.

Нагадаємо, президент Росії Мєдвєдєв прибув до України з дводенним візитом. В аеропорту "Бориспіль" його зустріли глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін, глава МЗС Костянтин Грищенко та інші.

Із аеропорту "Бориспіль" Мєдвєдєв попрямував до площі Слави, де й зустрівся з українським колегою, разом із яким відвідав Меморіал жертвам Голодомору та низку інших пам'ятників.

Основним офіційним пунктом візиту стане участь Мєдвєдєва у третьому засіданні Міждержавної комісії Росії і України, підсумком якої, як очікується, стане ухвалення цілого пакету документів.

Читайте також:

Янукович пояснив Мєдвєдєву, що дощ у Києві – це до грошей

Януковича ледь не збило з ніг траурним вінком

Мєдвєдєв взяв до Києва шістьох міністрів і Черномирдіна

Янукович та Мєдвєдєв домовились підписати 5 угод

ВідеоМєдвєдєв про стратегічну співпрацю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: