Янукович і Мєдвєдєв обговорять питання Чорноморського флоту

Президенти України і Росії можуть обговорити під час зустрічі проблеми перебування Чорноморського флоту Росії у Криму.

У ході зустрічей 17-18 вересня президент Росії Дмитро Мєдвєдєв і президент України Віктор Янукович можуть обговорити питання Чорноморського флоту.

Про це повідомило джерело в Кремлі.

"Не виключено, що президенти з огляду на набрання чинності угодою з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України, обговорять перспективи укладення низки інших документів, що стосуються різних аспектів функціонування Чорноморського флоту", - сказав він.

Нагадаємо, угода про перебування ЧФ РФ в Севастополі була підписана президентами двох країн у Харкові 21 квітня поточного року. Вона передбачає продовження терміну базування ЧФ в Криму на 25 років, до 2042 року.

Також, за словами джерела, Мєдвєдєв і Янукович обговорять питання взаємодії в енергетиці, у тому числі тему інтеграції атомних комплексів двох країн.

"Очікується, що глави двох держав розглянуть стан та перспективи взаємодії в таких сферах, як ПЕК, транспорт, наука і техніка. Велика увага буде приділена темі інтеграції атомного енергопромислового комплексу Росії та України", - сказав він.

Крім того, за словами співрозмовника, поглиблено обговорюватимуться питання, пов'язані з реалізацією спільних програм в галузі авіаційної промисловості.

Мова також піде про кооперацію у сфері транспорту. Зокрема, президенти обговорять перспективи реалізації проекту будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

Мєдвєдєв і Янукович планують обмінятися думками з проблематики інвестиційного співробітництва, у тому числі для покращення умов діяльності бізнесменів двох країн на території Росії та України, сказало джерело.

Як відомо, лідери двох країн зустрінуться 17 вресня в рамках заходів, присвячених міжнародному автопробігу Санкт-Петербург - Москва - Київ. Вони разом відвідають Брянську область РФ і Сумську область України.

Потім спілкування двох президентів буде продовжено в Завідово (Тверська область Росії).

Читайте також:

Янукович знову збирається до Мєдвєдєва

Україна і Росія підпишуть 4-5 угод щодо ЧФ

Мєдвєдєв доручив відстежувати контакти України з НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: