Янукович і Мєдвєдєв поділили державні кордони

В присутності двох президентів українські та російські дипломати підписали угоду про демаркацію державного кордону, що передбачає встановлення кордонів по суходолу.Також президенти підписали пакет інших документів.

Україна та Росія підписали угоду про демаркацію російсько-українського державного кордону. Угоду було підписано в присутності президентів двох держав Віктора Януковича та Дмитра Мєдвєдєва керівниками МЗС двох країн Костянтин Грищенко та Сергій Лавров. Нагадаємо, документ, підготовлений дипломатами до зустрічі двох глав держав, передбачає демаркацію сухопутного кордону між двома державами.

Крім того, сторони підписали пакет інших документів. Зокрема, Янукович і Мєдвєдєв підписали спільні заяви з питань європейської безпеки, придністровського врегулювання і безпеки в чорноморському регіоні. Також президенти затвердили підсумковий протокол третього засідання російсько-української міждержавної комісії.

Керівник Роскосмосу Анатолій Пермінов і генеральний директор Національного космічного агентства України Юрій Алексєєв підписали Міжурядову угоду про співробітництво в галузі використання і розвитку російської глобальної навігаційної супутникової системи ГЛОНАСС.

Міністри освіти двох країн Андрій Фурсенко і Дмитро Табачник підписали Угоду між двома відомствами про першочергові заходи щодо розвитку науково-освітнього співробітництва на 2010-2012 роки.

Міністр культури РФ Олександр Авдєєв і міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк підписали Програму співробітництва між відомствами на 2010-2014 роки.

ВАТ "Банк ВТБ" та Укрексімбанк уклали Угоду про міжбанківську співпрацю. Документ підписали президент-голова правління ВАТ Банк ВТБ Андрій Костін і голова правління Укрексімбанку Микола Удовиченко.

Нагадаємо, Дмитро Мєдвєдєв прибув до України із дводенним візитом у понеділок, 17 травня.

На зустрічі з Януковичем він також домовився розробити програму соціально-економічного і гуманітарного співробітництва між Україною та Російською Федерацією на 10 років.

Крім того, сторони відзначили поліпшення відносин між двома державами.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв домовляться про стратегічну співпрацю на 10 років

Мєдвєдєв прибув до України

Янукович пояснив Мєдвєдєву, що дощ у Києві – це до грошей

Відео"Це тільки початок"

ВідеоЯнукович і Мєдвєдєв підписали заяву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: