Янукович і Мєдвєдєв поїдуть на автоперегони на двох "Побєдах"

Президенти України та Росії вже готуються до автоперегонів прикордонними територіями та визначилися, на яких автомобілях вони поїдуть.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв уже перебуває в Брянську, де до нього приєднається український колега Віктор Янукович. Після цього глави двох держав особисто проїдуть за кермом автомобілів частину маршруту автопробігу між Брянською областю РФ і Сумською областю України.

За наявною інформацією, російський президент поведе білу "Побєду", що належить йому а український - їхатиме за кермом "Побєди" кольору "рудий металік".

Як зазначають деякі джерела, Янукович здавна має пристрасть до перегонів.

Після прибуття в місто Глухів Сумської області президенти Росії й України разом покладуть вінки до монумента воїнам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни, і відвідають Трьох-Анастасіївський собор. У Глухові вони проведуть нараду з питань прикордонного митного й міграційного контролю на російсько-українському кордоні, дадуть відповіді на запитання журналістів.

У суботу Мєдвєдєв і Янукович продовжать спілкування в неформальній обстановці в резиденції російського президента Завідово (Тверська область).

За інформацією Кремля, протягом двох днів лідери РФ і України обговорять весь комплекс питань двосторонніх відносин. У центрі уваги - проблематика економічної взаємодії, зокрема, співпраця в ПЕК, атомній енергетиці та авіабудуванні.

Президенти розглянуть також питання про підписання додаткових документів, які стосуються функціонування Чорноморського флоту РФ у Криму. Це цілий пакет документів, які Москва й Київ розраховують ухвалити до кінця року.

Читайте також:

Янукович наказав посилено охороняти Тимошенко

Росія не збирається віддавати Україні Керченську протоку

Адміністрація Януковича пообіцяла очистити суспільство від колишніх кадебістів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: