Янукович і Мєдвєдєв поїдуть на автоперегони на двох "Побєдах"

Президенти України та Росії вже готуються до автоперегонів прикордонними територіями та визначилися, на яких автомобілях вони поїдуть.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв уже перебуває в Брянську, де до нього приєднається український колега Віктор Янукович. Після цього глави двох держав особисто проїдуть за кермом автомобілів частину маршруту автопробігу між Брянською областю РФ і Сумською областю України.

За наявною інформацією, російський президент поведе білу "Побєду", що належить йому а український - їхатиме за кермом "Побєди" кольору "рудий металік".

Як зазначають деякі джерела, Янукович здавна має пристрасть до перегонів.

Після прибуття в місто Глухів Сумської області президенти Росії й України разом покладуть вінки до монумента воїнам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни, і відвідають Трьох-Анастасіївський собор. У Глухові вони проведуть нараду з питань прикордонного митного й міграційного контролю на російсько-українському кордоні, дадуть відповіді на запитання журналістів.

У суботу Мєдвєдєв і Янукович продовжать спілкування в неформальній обстановці в резиденції російського президента Завідово (Тверська область).

За інформацією Кремля, протягом двох днів лідери РФ і України обговорять весь комплекс питань двосторонніх відносин. У центрі уваги - проблематика економічної взаємодії, зокрема, співпраця в ПЕК, атомній енергетиці та авіабудуванні.

Президенти розглянуть також питання про підписання додаткових документів, які стосуються функціонування Чорноморського флоту РФ у Криму. Це цілий пакет документів, які Москва й Київ розраховують ухвалити до кінця року.

Читайте також:

Янукович наказав посилено охороняти Тимошенко

Росія не збирається віддавати Україні Керченську протоку

Адміністрація Януковича пообіцяла очистити суспільство від колишніх кадебістів

ВідеоЯнукович і Мєдвєдєв поїдуть на автоперегони на двох "Побєдах"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: