Янукович і Мєдвєдєв проігнорували питання об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому"

Під час засідання міждержаної українсько-російської комісії, тема про об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому" не обговорювалося, оскільки до цього питання "треба підходити досить виважено".

Під час засідання українсько-російської міждержавної комісії питання об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому" не обговорювалося.Про це заявив заступник глави адміністрації президента Андрій Гончарук в ефірі одного з українських телеканалів.

"Під час засідання міждержавної комісії конкретно ця тема не обговорювалася. Я думаю, що ця обережність викликана тим, що...до цього треба підходити досить виважено", - зазначив він.

Гончарук також назвав цілком серйозним зауваження експертів про те, що для злиття цих компаній необхідний дозвіл Єврокомісії.

"Більшість блакитного палива, яке транспортується територією України, воно споживається за межами України, воно споживається в ЄС", - зазначив він.

Як відомо, Путін запропонував об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз" на зустрічі з Азаровим наприкінці квітня. Українська сторона назвала цю пропозицію експромтом російських колег і не дала на неї конкретної відповіді. Зокрема, Янукович заявляв, що в двох компаній є багато шляхів співпраці і без об'єднання.

В свою чергу, президент Віктор Янукович назвав таке об'єднання неможливим.

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв в інтерв'ю "ТСН.Тижню" заявив, що мова про злиття воєдино російського "Газпрому" і українського "Нафтогазу" зараз не йде, але об'єднання якихось їхніх активів або створення спільного підприємства є можливим.

Читайте також:

Янукович: об’єднання "Нафтогазу" і "Газпрому" неможливе

Мєдвєдєв поки не збирається об'єднувати "Газпром" з "Нафтогазом"

"Нафтогаз" і "Газпром" не змогли домовитись про об'єднання

"Нафтогаз" погодився розглянути пропозиції про спільну роботу з "Газпромом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: