Янукович і Обама домовились про стратегічне партнерство

Президенти України і США обговорили питання, пов'язані з відновленням після глобальної економічної кризи.

Президенти України та США Віктор Янукович і Барак Обама підтвердили стратегічне партнерство між двома країнами. Про це йдеться в їх спільній заяві, прийнятій після закінчення зустрічі глав двох держав.

У документі зокрема йдеться, що президенти України і США "засвідчили наміри вибудовувати відносини на основі хартії про стратегічне партнерство Україна-США та комісії стратегічного партнерства".

"Обидва лідери відзначили спільні інтереси і цінності їхніх країн, відображені в хартії, а саме: демократію, економічну свободу і добробут, безпеку і територіальну цілісність, енергетичну безпеку, співпрацю в оборонній сфері, верховенство права і міжособистісні контакти", - наголошується в заяві.

Крім того, під час зустрічі президенти обговорили питання, пов'язані з відновленням після глобальної економічної кризи.

Зокрема Янукович відзначив рішучість долати економічні виклики, що стоять перед Україною шляхом реалізації програми системних реформ і відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом. "Президент Обама підтримує цю рішучість", - підкреслюється в заяві.

Також у документі йдеться про те, що глави двох держав відзначили потенціал для розширення двосторонньої торгівлі та інвестицій і оголосили про наміри зміцнювати взаємодію з економічних, фінансових та інвестиційних питань.

Нагадаємо, 11-14 квітня президент України перебуває у США з робочим візитом, він бере участь у Саміті з питань ядерної безпеки на запрошення Президента США.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв поговорять про газ у Вашингтоні

Янукович пообіцяв США приватизувати майна на 10 мільярдів

Янукович зустрівся з Обамою у Вашингтоні

ВідеоЯнукович про співпрацю з США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: