Янукович і Тимошенко відвідають Давоський форум

Учасники Всесвітнього економічного форуму отримають можливість обсудити з кандидатами у президенти їх бачення майбутнього України.

Кандидати на пост президента Віктор Янукович та Юлія Тимошенко представлять своє бачення майбутнього країни на Українському ланчі в Давосі 29 січня.

Про це повідомили у Фонді Віктора Пінчука, який разом з міжнародною інвестиційно-консалтинговою компанією EastOne проведе у Давосі 6-й Український ланч - Quo Vadis, Ukraine? ("Куди йдеш, Україно?").

Як зазначили у Фонді, за тиждень до проведення другого туру виборів президента України учасники Всесвітнього економічного форуму отримають унікальну можливість вести прямий діалог з кандидатами про їх бачення майбутнього України, ключові пріоритети у внутрішній та зовнішній політиці.

Дискусія учасників ланчу з кожним із кандидатів у президенти пройде в формі телемосту між Україною та Давосом. Модератором дискусії стане Христя Фріленд, управляючий редактор Financial Times US.

По завершенні телемостів перед учасниками ланч-конференції виступить Сергій Тігіпко, який отримав третій результат за підсумками голосування в першому турі президентських виборів.

В дискусії також візьмуть участь лідер громадської ініціативи "Фронт змін" Арсеній Яценюк, який зайняв четверте місце в першому турі президентських виборів, міністр іноземних справ Швеції Карл Більдт та президент Польщі (1995 - 2005) Олександр Квасневський.

Нагадаємо, Davos Ukrainian Lunch - найбільший захід, присвячений Україні, який щороку проходить в Давосі під час Всесвітнього економічного форуму. Дискусії Українського ланчу покликані сформувати думку ділових та політичних кіл світу про ключові тенденції в розвитку сучасної України.

Фонд Віктора Пінчука та міжнародна інвестиційно-консалтингова компанія EastOne проводять Українську ланч-конференцію в Давосі з 2005 року.

Очікується, що цього року понад 300 осіб, серед яких - представники ділових кіл, політики, громадські діячі та журналісти, візьмуть участь в роботі 6-ї Української ланч-конференції.

Читайте також:

Давоський форум розпочався із самогубства

Тимошенко заявила, що "в традиційному сенсі" адмінресурс не використовувала

Тимошенко розповіла про кримінальну справу, порушену проти неї в Росії

США готові співпрацювати з будь-яким президентом України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: