Янукович і Ющенко домовляться про кадри

Прем'єр планує обговорити з президентом механізм скасування недоторканності.

Ющенко-Янукович
УНІАН
Віктор Янукович заявляє про намір домовлятися з Віктором Ющенком щодо механізму скасування недоторканності.
Прем`єр-міністр України Віктор Янукович планує наступного тижня обговорити з президентом України Віктором Ющенком механізм скасування недоторканності високопосадовців.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Янукович повідомив сьогодні журналістам під час своєї робочої поїздки до Миколаївської області.

"Ми домовилися, що зустрічатимемося з президентом наступного тижня після його повернення з відпустки, і вирішуватимемо", - сказав Янукович.

На його думку, для обговорення подібних ініціатив у країні "постійно має йти діалог між політичними партіями і цивільним суспільством".

Як відомо, прем`єр-міністр України Віктор Янукович на засіданні уряду 15 серпня запропонував скликати позачергову сесію Верховної ради для скасування недоторканності та пільг для чиновників усіх рівнів, зокрема президента, голови уряду, народних депутатів і суддів.

Також під час поїздки до Миколаївської області прем’єр заявив, що вважає тимчасовим явищем неузгодженість кадрової політики уряду і президента України Віктора Ющенка під час призначення голів обласних і районних державних адміністрацій. 

Зустріч Віктора Ющенка з губернаторами
УНІАН
Прем'єр незадоволений однобічним впливом президента на призначення голів обласних державних адміністрацій.

"Кадрова політика залишає бажати кращого, неузгодженість, яка зараз є, пов`язана з дуже великим політизуванням. Секретаріат і президент свідомо пішли на порушення Конституції, призначивши спочатку виконуючих обов`язків голів районних державних адміністрацій, а потім і обласних", - сказав Віктор Янукович.

Прем`єр-міністр також повідомив, що його спочатку дивували кадрові рішення Секретаріату президента і президента. "А коли це стало системою, мені стало зрозуміле, чому виникають спроби створити другий Кабінет міністрів з Секретаріату президента. Ця практика ніколи не буде затверджена. Це тимчасове і ганебне явище", - наголосив він.

Віктор Янукович повідомив, що він обговорював питання кадрових призначень і з президентом України Віктором Ющенком, і з головою Секретаріату президента Віктором Балогою. "Я за те, щоб ми працювали тільки в рамках Конституції", - наголосив голова уряду.

Як відомо, 10 липня президент України підписав укази про звільнення Олександра Садикова з посади голови Миколаївської обласної державної адміністрації у зв`язку з переходом на іншу роботу (заступника секретаря РНБО) і призначив Олексія Гаркушу тимчасовим виконувачем обов`язків голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

Також Віктор Ющенко своїми указами звільнив Миколу Лаврика з посади голови Чернігівської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою і призначив Володимира Хоменка тимчасово виконувати ці обов’язки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: