Янукович і Ющенко розійшлися

Віктор Янукович не відвідає відкриття одеського театру Опери й балету через домовленість із Віктором Ющенком не відвідувати однакових заходів.

Ющенко-Янукович
Архів
Два Віктори домовилися в Одесі не зустрічатися навіть випадково.
Прем'єр-міністр Віктор Янукович не зможе відвідати церемонію урочистого відкриття одеського державного академічного театру Опери і балету через його домовленість з президентом Ющенком. Про це лідер Партії регіонів Віктор Янукович сам заявив журналістам, до яких він підійшов по закінченні мітингу на Грецькій площі.

Він пояснив, що між ним і Віктором Ющенком існує домовленість про те, що на тих заходах, на яких присутній президент, не буде присутній прем'єр-міністр, і навпаки. Тим не менше, прем'єр від душі поздоровив одеситів з довгоочікуваним відкриттям Оперного.

"Уряд України зробив для цього все можливе як в 2003-2004 роках, так і у нинішній каденції, в 2006-2007-ому роках. Мені особливо приємно, що запрошення на відкриття отримала вдова колишнього Міністра транспорту України Георгія Кирпи, який зробив для реставрації театру все, що було в його силах", - сказав Янукович.

Зі слів заступника голови одеської міської організації Партії регіонів Сергія Василенка, на відкриття Оперного запрошено президента, Секретаріат президента, близько 40 послів, а Віктора Януковича в цих списках немає.

"Прем'єра навіть не запросили залишитися на урочисте відкриття одеського театру Опери і балету, хоча основні кошти на ремонт театру були виділені за особистим наказом прем'єр-міністра", - сказав Василенко.

Василенко наголосив, що багатьох депутатів Одеської міськради від Партії регіонів, які мали пряме відношення до реставрації театру, теж не запросили на його відкриття.

Як відомо, сьогодні Віктор Янукович прибув до Одеської області для зустрічей з виборцями, а Віктора Ющенка запрошено на урочисте відкриття Одеського державного академічного театру Опери і балету.

Одеський театр Опери і балету (Фото: today.od.ua)
"Регіонали" скаржаться, що на відкриття театру не запросили ані депутатів міськради від Партії регіонів, ані прем'єра.
20 вересня Державна комісія підписала акт про прийом в експлуатацію після реконструкції і реставрації одеського державного Академічного театру опери і балету.

Крім того, лідер Партії регіонів Віктор Янукович переконаний, що зможе повернути Інститут сухопутних військ в Одесу. Про це Янукович заявив в Одесі під час прямого ефіру на Одеському обласному державному телебаченні.

Янукович сказав, що Указ президента Віктора Ющенка про призупинення повернення інституту в Одесу не відповідає Конституції. Він додав, що питання дислокації інституту - у компетенції Кабінету міністрів, а не президента.

"Я впевнений, що Конституційний суд прийме правильне рішення щодо повернення інституту в Одесу. Жаль тільки, що ми втратимо час", - сказав Янукович. Янукович сказав, що не можна плутати поняття "скорочення чисельності збройних сил" і "знищення армії". Він додав, що "помаранчева влада" займається саме "знищенням".

Як відомо, у вересні Кабінет міністрів розпорядився повернути Інститут сухопутних військ зі Львова в Одесу. Пізніше Президент Віктор Ющенко своїм указом призупинив дію цього розпорядження Кабінету міністрів.

Натомість президент України Віктор Ющенко взяв участь у церемонії відкриття відреставрованої будівлі Одеського академічного театру опери та балету.

Перед відвідуванням Одеської опери президент на Думській площі провів зустріч з мешканцями міста і привітав з нагоди одруження 12 пар місцевих молодят. “Я б дуже хотів, щоб ви відчували себе повнокровними громадянами України, - сказав Віктор Ющенко. – Ви ходите землею, яка досі дарувала світу багато талановитих спадкоємців нашої нації. Дуже важливо, щоб ви - їхні нащадки – змогли все краще передати за естафетою своїм дітям”.

ВідеоОдеська опера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: