Янукович: інтерес у нас один - добро держави і її громадян

Глава держави пообіцяв робити все, щоб влада була прозорою, а її дії - відкритими для преси і для суспільства.

Президент Віктор Янукович вважає спільним інтересом усіх гілок української влади добро держави і її громадян. Про це він заявив, розповідаючи про необхідність відстоювати інтереси "четвертої влади" – журналістів.

"Мене надзвичайно хвилюють ті сигнали, які я отримую про окремі інциденти з журналістами, які, зокрема, сталися у Львові, в Києві, коли місцеві чиновники недостатньо відповідально, а подекуди безвідповідально поставилися до журналістів, які виконували свій професійний обов'язок, - сказав Янукович, якого цитує прес-служба глави держави.

"Вважаю це неприпустимим. І ще раз наголошую - як президент я завжди буду відстоювати свободу преси, буду захищати журналістів і робити все, щоб влада була прозорою, а її дії - відкритими для преси і для суспільства", - зазначив президент.

Саме тому, за його словами, він "вирішив пришвидшити свою розмову з журналістами всієї України. І зустрітися з представниками преси для відвертої і щирої розмови про життя країни вже післязавтра, себто 22 квітня".

"Сподіваюся, що наш діалог дасть можливість будувати стосунки першої, другої, третьої і четвертої влади на засадах партнерства і спільного інтересу. А інтерес у нас один - добро нашої держави і її громадян", - сказав Янукович.

Читайте також:

Янукович до кінця тижня перебереться в особняк у центрі Києва

Янукович працевлаштував брата Кушнарьова

Янукович у четвер підіб’є підсумки 50 днів свого президентства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: