Янукович коментує вибори

Голова уряду вважає передчасними розмови про виборче блокування, не виключає майбутнього об'єднання з БЮТ і не хоче сваритися з Росією.


Прем`єр-міністр України Віктор Янукович вважає передчасним обговорення питання про блокування партій, що входять до коаліції, для участі в дострокових парламентських виборах.

Про це він заявив у неділю в ефірі телеканалу «Інтер».

«Я вважаю, що це питання зараз передчасне. Ми це питання ще не розглядали, і відповідь ми одержимо тільки тоді, коли почнуться з`їзди, і лише на з`їздах буде ухвалено відповідне рішення», - сказав Янукович.

Прем`єр-міністр також застеріг своїх опонентів від використання у виборчій кампанії чорного піару. «Дуже велика спокуса в опозиційних сил використовувати старі методи і засоби, тобто, займатися чорним піаром. Я попереджаю наших опонентів, щоб вони цього не робили», - підкреслив він.

Разом з тим, Янукович зазначив, що Партія регіонів ніколи не займалася чорним піаром. «Я завжди говорив, що обов`язково, хто це робить, - це повернеться проти нього самого. Я знаю, що в природі існує таке правило», - пояснив прем`єр-міністр. 

Янукович-Ющенко-Мороз
Прем'р бачить різні варіанти співробітництва в новому парламенті. (Фото: www.ya2006.com.ua)

Коментуючи дострокові парламентські вибори, прем'єр також не виключив можливості співробітництва Партії регіонів із "Нашою Україною" та БЮТ в новому парламенті. 

"Зараз важко сказати, що відбудеться 30 вересня чи на початку жовтня. Коли ми будемо бачити результати, тоді можна буде отримати на це питання відповідь", - пояснив прем’єр. 

Проте, за його словами, відповідь на це питання "буде залежати ще від того, як політичні сили пройдуть цей передвиборчий процес". 

Віктор Янукович також прокоментував нещодавні заяви президента РФ Володимира Путіна щодо можливості встановлення тиранії в Україні.

Прем’єр вважає, що заява Путіна не вплине на стосунки між двома державами.

"Стосунки між Україною і Росією, хочеться комусь цього чи не хочеться, завжди будуть нормальними", - підкреслив прем’єр.

"Я сьогодні подивився б на самих себе, в якому ми знаходимося становищі", - зазначив Янукович.

"Безумовно, це питання, яке хвилює не тільки українців, але й наших сусідів і з Росії, і з Європейського Союзу", - додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: