Янукович критикує ЦВК

Голову ЦВК Володимира Шаповала прем'єр звинуватив у блокуванні роботи комісії. Невдоволення Януковича викликала й позиція президента щодо Центрвиборчкому.


Прем'єр-міністр Віктор Янукович обвинувачує голову Центральної виборчої комісії Володимира Шаповала в блокуванні роботи ЦВК.

Про це Янукович сказав журналістам у ході своєї поїздки в Полтаву.

"Ми проти, коли на ЦВК чиниться тиск, коли голова ЦВК не проводить засідання комісії. Він порушує присягу, він фактично блокує процес конституційний, котрий повинен відбуватися на засіданнях ЦВК", - сказав Янукович. 

Крім того, Партія регіонів закликала президента Віктора Ющенка, голову Верховної ради Олександра Мороза, Януковича й генерального прокурора Олександра Медведька обговорити діяльність ЦВК. 

Віктор Янукович закликав Ющенка скасувати указ про призначення представника президента в Центральній виборчій комісії.

Зі слів прем'єра, призначення Марини Ставнійчук представником президента в ЦВК не передбачено законом і є способом тиску на роботу комісії. 


"Я вважаю, що президентові потрібно виправити чергову помилку, його знову підставили призначенням представника президента в ЦВК. Це тиск на роботу комісії", - сказав Янукович.

Він вважає, що ще не пізно обговорити спільно керівництву країни й фракцій зі членами ЦВК ситуацію в комісії для того, щоб зняти тиск на комісію.

На думку Януковича, якщо не вдасться налагодити нормальну роботу ЦВК, не може бути й мови про проведення позачергових виборів Ради. 

Як повідомлялося, 7 червня Ющенко призначив своїм представником у ЦВК заступника глави Секретаріату, представника президента в Конституційному суді Марину Ставнійчук.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: