Янукович: Кучмі, як кажуть, не позаздриш

Глава держави заперечує, що у справі Кучми є політична складова. "Плітки, що цей процес перетворюється на сучасний політичний процес, я скажу, це тільки плітки", - запевнив Янукович.

Президент Віктор Янукович називає цілком природним порушення кримінальної справи стосовно колишнього глави держави Леоніда Кучми і хоче якнайшвидше поставити крапку у цій справі. Про це він сказав в інтерв’ю українським журналістам в Сінгапурі.

Янукович підкреслив, що у справі Кучми остаточне рішення має винести суд, і в правовій державі ніхто не може звинувачувати людей без рішення суду.

"Безумовно, неприємно Леоніду Даниловичу, йому, як кажуть, не позаздриш, але треба завершувати, врешті-решт, колись. І досить спати на снодійних пігулках: треба колись жити. А для цього необхідно дати відповідь на це питання – і закінчити", - сказав президент.

Янукович підкреслив, що у правовій державі потрібно нарешті дати відповідь на те, що вже багато років всім відомо. "Треба набратись терпіння і культури певної суспільству, щоб не робити ніяких сенсацій, – є процедура, яку необхідно пройти", - сказав він.

Президент зауважив, що для фахівців, юристів нічого дивного у цьому процесі немає. "До речі, як і немає ніяких свіжих нових в цій справі. Тобто, вони всі давно відомі, тільки зараз вони складаються у певний процес, який вже іде на завершення і треба отримати відповідь", - сказав Янукович.

Він зауважив, що багато років держава не давала відповіді на це запитання, і потрібно це зробити зараз.

Водночас глава держави відкинув тезу, що в цьому процесі є політична складова. "Плітки, що цей процес перетворюється на сучасний політичний процес, я скажу, це тільки плітки", - запевнив Янукович.

Як відомо, Генеральна прокуратура порушила стосовно колишнього президента Кучми кримінальну справу за підозрою у перевищенні влади, наданні незаконних розпоряджень керівництву МВС, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Читайте також:

Захищати Кучму буде американський адвокат

Вдова Гонгадзе вимагає суду над тими, хто покривав убивство

Кравчук: Кучма не знав, що слова "заткніть рота Гонгадзе" підлеглі сприймуть, як вказівку до дії

Тимошенко вважає, що через Кучму тиснуть на його зятя

ВідеоЯнукович: Кучмі, як кажуть, не позаздриш

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: