Янукович: Кучмі, як кажуть, не позаздриш

Глава держави заперечує, що у справі Кучми є політична складова. "Плітки, що цей процес перетворюється на сучасний політичний процес, я скажу, це тільки плітки", - запевнив Янукович.

Президент Віктор Янукович називає цілком природним порушення кримінальної справи стосовно колишнього глави держави Леоніда Кучми і хоче якнайшвидше поставити крапку у цій справі. Про це він сказав в інтерв’ю українським журналістам в Сінгапурі.

Янукович підкреслив, що у справі Кучми остаточне рішення має винести суд, і в правовій державі ніхто не може звинувачувати людей без рішення суду.

"Безумовно, неприємно Леоніду Даниловичу, йому, як кажуть, не позаздриш, але треба завершувати, врешті-решт, колись. І досить спати на снодійних пігулках: треба колись жити. А для цього необхідно дати відповідь на це питання – і закінчити", - сказав президент.

Янукович підкреслив, що у правовій державі потрібно нарешті дати відповідь на те, що вже багато років всім відомо. "Треба набратись терпіння і культури певної суспільству, щоб не робити ніяких сенсацій, – є процедура, яку необхідно пройти", - сказав він.

Президент зауважив, що для фахівців, юристів нічого дивного у цьому процесі немає. "До речі, як і немає ніяких свіжих нових в цій справі. Тобто, вони всі давно відомі, тільки зараз вони складаються у певний процес, який вже іде на завершення і треба отримати відповідь", - сказав Янукович.

Він зауважив, що багато років держава не давала відповіді на це запитання, і потрібно це зробити зараз.

Водночас глава держави відкинув тезу, що в цьому процесі є політична складова. "Плітки, що цей процес перетворюється на сучасний політичний процес, я скажу, це тільки плітки", - запевнив Янукович.

Як відомо, Генеральна прокуратура порушила стосовно колишнього президента Кучми кримінальну справу за підозрою у перевищенні влади, наданні незаконних розпоряджень керівництву МВС, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Читайте також:

Захищати Кучму буде американський адвокат

Вдова Гонгадзе вимагає суду над тими, хто покривав убивство

Кравчук: Кучма не знав, що слова "заткніть рота Гонгадзе" підлеглі сприймуть, як вказівку до дії

Тимошенко вважає, що через Кучму тиснуть на його зятя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: