Янукович ліквідував два інститути безпеки

Президент ліквідував два інститути, які займались проблемами безпеки в державі та світі.

 Президент Віктор Янукович ліквідував Інститут проблем національної безпеки та Національний інститут проблем міжнародної безпеки.

Про це йдеться в Указі Президента, розміщеному на його офіційному сайті.

Згідно з Указом, Президент поклав на Національний інститут стратегічних досліджень реалізацію основних завдань, у тому числі за напрямами фундаментальних та прикладних наукових досліджень, Інституту проблем національної безпеки та Національного інституту проблем міжнародної безпеки, що ліквідуються.

Також цим Указом Віктор Янукович затвердив граничну чисельність працівників Національного інституту стратегічних досліджень у кількості 350 штатних одиниць.

Президент доручив Кабінету міністрів України вирішити в установленому порядку питання щодо:

- забезпечення Національного інституту стратегічних досліджень додатковими службовими приміщеннями, розглянувши можливість передачі йому приміщень Інституту проблем національної безпеки, Національного інституту проблем міжнародної безпеки, що ліквідуються;

- передачі Державному управлінню справами бюджетних призначень на фундаментальні дослідження, прикладні розробки та підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів у сфері національної безпеки.

Читайте також:

Януковича просять скасувати укази Ющенка

Рада заборонила оскаржувати укази президента

Уряд запланував розпродаж державного майна на 20 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: