Янукович лякає протестами, бур'янами і Росією

Лідер Партії регіонів стверджує, що економіка України знаходиться у катастрофічному стані і обіцяє з цим боротися.

Партія регіонів може вдатися до проведення акцій протесту, якщо влада не запропонує заходи по виходу з кризи.

Про це сказав на засіданні опозиційного уряду лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

За його словами, якщо цього тижня Кабінет міністрів не запропонує ці заходи і не врахує вимоги Партії регіонів, то на засіданні президії партії буде розглянуто питання щодо можливості проведення протестних акцій.

Янукович наголосив, що сьогодні "йде поглиблення економічної і соціальної кризи в Україні". За його словами, за перший квартал в бюджет не надійшло близько 7 млрд грн.

"І замилювання очей, що бюджет виконується – це не для досвідчених людей. А скільки можна простих людей вже дурити?", - запитав Янукович.

Він також повідомив, що зріс борг із заробітної плати до 1,5 млрд грн, а падіння промислового виробництва становить близько 32%, зокрема, у машинобудуванні падіння становить близько 55%, а в автомобілебудуванні – 85%.

"Мені не хочеться, як кажуть, капати сіль на цю рану, бо вона дійсно вже болить", - додав Янукович.

Він наголосив, що на сьогодні керування в Україні здійснюється у ручному режимі. За його словами, за роки незалежності "не було такої жахливої ситуації, як складається в цьому році". За його словами, в другому півріччі буде ще складніша ситуація.

Янукович також наголосив на тому, що на сьогодні "Нафтогаз" "практично банкрут". За його словами, враховуючи складні відносини з Росією, "не важко передбачити, що питання постачання газу буде все більше загострюватися".

Він заявив, що недопустимими є наміри уряду про підвищення податкового тиску. За його словами, у такій ситуації "Україна буде покрита бур’янами".

Лідер Партії регіонів зазначив, що уряд та коаліція мають запропонувати план дій, і додав що Партія регіонів хотіла б разом із владою цей план дій обговорити.

Читайте також:

Янукович переможе Тимошенко в обох турах - опитування

СБУ попросила Януковича помовчати про Голодомор і Росію

Янукович: кримінальна справа щодо Голодомору - провокація проти Росії

Уряд Тимошенко визнаний лідером марнотратства

Янукович признався, що не припиняє домовлятися з Тимошенко

ВідеоЯнукович лякає протестами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: