Янукович майже на 12% популярніший за Тимошенко

А от Віктор Ющенко у передвиборчому рейтингу іде тільки після Арсенія Яценюка та Петра Симоненка, але перед Сергієм Тигіпком та Володимиром Литвином.

30,2% опитаних компанією Research&Branding Group готові проголосувати за лідера Партії регіонів Віктора Януковича й 18,5% - за прем'єр-міністра Юлію Тимошенко на виборах президента.

Про це свідчать результати опитування.

Респондентів попросили відповісти, за кого вони б проголосували на виборах президента, якби ті проходили в найближчу неділю.

При цьому 8,9% проголосували б за колишнього голову Верховної ради Арсенія Яценюка, 4,1% - за лідера Комуністичної партії Петра Симоненка, 3,1% - проголосували б за діючого президента Віктора Ющенка, 2,7% - за колишнього голову Національного банку Сергія Тігіпка, 2,4% - за спікера парламенту Володимира Литвина, 3,5% - підтримали б інших кандидатів.

Також 9,4% опитаних проголосували б проти всіх, 6% - не пішли б на вибори, 11,2% - не змогли відповісти.

Крім цього, якби в другий тур пройшли Янукович і Тимошенко, то 45,7% опитаних підтримали б лідера ПР, а 31,9% - прем'єра.

Проти всіх у такому другому турі проголосували б 14,3% респондентів, 5,2% - не пішли б на вибори, а 2,9% - не змогли відповісти.

83% опитаних мають намір взяти участь у виборах президента.

Респондентів запитали, чи будуть вони голосувати на виборах президента.

При цьому 60% опитаних сказали, що точно будуть голосувати.

23% респондентів відповіли, що, швидше за все, будуть голосувати.

9% ще не вирішили, чи стануть голосувати або не змогли відповісти.

3% - швидше за все, не будуть голосувати.

5% - точно не будуть голосувати на виборах.

Опитування було проведено з 2 по 12 жовтня, усього опитано 3 119 респондентів, старших 18 років по всій Україні, статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Відповідно до опитування "Фонду громадська думка - Україна", проведеного з 26 вересня по 4 жовтня, 37,3% опитаних готові підтримати лідера Партії регіонів Віктора Януковича й 25,7% - прем'єр-міністра Юлію Тимошенко у випадку їх виходу в другий тур виборів президента.

Нагадаємо, рівно рік рейтинги популярності політиків суттєво відрізнялися від нинішніх. На початку вересня 2008 року у перемозі Тимошенко були впевнені 34,1% опитаних українців, у перемогу лідера Партії регіонів Віктора Януковича вірили 25,6% респондентів, а Віктору Ющенку давали шанс аж 6% опитаних.

Читайте також:

ПР: Ющенко обміняв військовий літак на два броньованих "Мерседеси"

Янукович переплутав виробничі проблеми зі своїми виборчими

Кабмін готує допомогу Кубі на 5 мільйонів гривень

Симоненко запропонував повернути у школи радянські нормативи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: