Янукович майже вдвічі скоротив склад Ради представників кримськотатарського народу

Віктор Янукович оновив кримськотатарську Раду, скоротивши її персональний склад з 33 до 19 людей.

Президент Віктор Янукович своїм указом про "питання Ради представників кримськотатарського народу" скоротив її персональний склад з 33 до 19 людей, з яких 11 не є членами Меджлісу кримськотатарського народу - представницького органу кримських татар.

Зокрема, до оновленого складу Ради увійшли активісти партії "Міллі Фірка" Васві Абдураїмов, Ільмі Ідрісов і Сервер Ізедінов, екс-віце-прем'єр Криму, а нині пенсіонер, член КПУ Лентун Безазієв, представник партії мусульман Криму Садик Берберів, головний редактор кримськотатарської газети "Голос Криму" Ельдар Сєїтбекіров.

Крім того, своїм указом Янукович вніс зміни до Положення про Раду представників кримськотатарського народу від 7 квітня 2000 року (зі зміни внесеними президентським указом від 21 вересня 2006 року), запропонувавши затвердження персонального складу Ради проводити не за поданням глави Ради, а за поданням особисто президента України.

Керівництво Меджлісу поки утримується від коментарів.

Рада представників кримськотатарського народу при президентові України була створена указом другого глави держави Леоніда Кучми 18 травня 1999 року. До останнього часу він не зазнавав змін, і складався виключно з членів Меджлісу. Незмінним його главою був народний депутат України Мустафа Джемільов.

Як повідомлялося, на суботу, 28 серпня в Сімферополі (Автономна Республіка Крим) планується проведення Курултаю - національного з'їзду кримських татар.

Нагадаємо також, що 3 серпня в Криму президент Янукович зустрівся з представниками кримськотатарського народу. Разом з тим, члени Меджлісу відмовилися взяти участь в цій зустрічі.

Янукович висловив жаль у зв'язку з відмовою представників Меджлісу прийти на зустріч з ним.

Читайте також:

Янукович доручив Азарову до листопада розібратися з кримськими татарами

Лідери кримських татар проігнорували Януковича

Кримські татари поставили Януковичу умову для зустрічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: