Янукович: ми хочемо їхати до Азії через Росію

Президент України закликав росіян разом розбудовувати транспортний коридор між Європою та Азією.

Україна запрошує Росію до спільної участі в проекті реалізації транспортного переходу до Азії. Про це заявив президент Віктор Янукович на першому україно-російському міжрегіональному форумі в Геленджику 4 жовтня.

"Наші транспортні коридори не закінчуються між тільки Україною і Росією. Росія хоче їхати в Європу, ми (Україна) теж дуже хочемо, щоб ви їхали через Україну, а ми хочемо їхати до Азії через Росію", - сказав він.

"Тому ми готові вислухати ваші пропозиції, приєднатися до тієї роботи, яка проводиться зараз Казахстаном", - зазначив президент.

При цьому Янукович нагадав, що дане питання він обговорював з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим під час його недавнього візиту в Україну.

"Йде велика підготовка транспортного коридору в бік Китаю і ми готові до цього питання приєднатися для практичної реалізації, в усякому разі, вже планувати і якось проектувати цю роботу", - підкреслив президент.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович вважає необхідним будівництво мосту через Керченську протоку. "Як тільки ми побудуємо цей перехід, в Криму та на Кавказі все зміниться. Це міжнародний транспортний коридор, який дозволить швидше розвиватися нашим регіонам", - сказав президент України в Геленджику.

Читайте також:

Янукович запропонував ЧФ РФ українські бази

Янукович схвалив будівництво мосту в Керченській протоці

Янукович і Мєдвєдєв зустрілись віч-на-віч

ВідеоЯнукович: ми хочемо їхати до Азії через Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: