Янукович: ми впали головою вниз

Віктор Янукович дав прес-конференцію, присвячену 50-денному перебуванню на посаді глави держави.

Президент Віктор Янукович заявив, що після кризи 2009 року українська економіка "впала головою вниз", і щоб стабілізувати ситуацію, потрібно напружено працювати.

Про це він сказав 22 квітня на прес-конференції, присвяченій 50-денному перебуванню на посаді глави держави.

У своєму вступному слові Янукович зауважив, що "сьогодні день іде за два", і тому він вирішив не чекати 100 днів, а прозвітувати за перші 50 днів перебування на посаді. Він підкреслив, що злагоджені дії президента, уряду, парламентської коаліції дозволили в короткий термін сформувати нову владу по всій вертикалі. Також це дозволило здійснити глибокий аналіз ситуації в країні, додав Янукович.

"Ви знаєте, що ми прийняли країну в жахливому стані, і щоб витягнути її, нам довелось напружено працювати", - сказав президент.

За його словами, чвари між вищим керівництвом країни привели Україну фактично до руйнування. "А в останні два роки йшло фактичне знищення економіки України і значне погіршення рівня життя людей", - сказав Янукович.

Він зауважив, що в останні роки відбувався значний політичний тиск на економіку, в той час як "уряд фактично обслуговував одну політичну силу". На думку глави держави, все це значно погіршило наслідки світової економічної кризи в Україні. При цьому він навів декілька цифр. Так, за словами Януковича, падіння ВВП у 2009 році склало 19%, падіння виробництва - 22%.

"Ми дуже сильно постраждали, як кажуть, впали головою вниз", - сказав Янукович, зауваживши, що падіння української економіки відбулось в рази більше порівняно з іншими країнами.

Читайте також:

Янукович обурився на суддів, які замовляють собі на свята іноземних рок-зірок

Янукович: інтерес у нас один - добро держави і її громадян

Янукович відклав реалізацію антикорупційних законів на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: