Янукович - міліціонерам: ви маєте бути поза політикою

Янукович закликав міліцію та СБУ утриматися від участі у виборах. Таке ж прохання у нього і до працівників прокуратури та податкової служби.

Ці вибори мають стати черговим кроком в утвердженні демократії в Україні, тому вони мають пройти вільно, а, згачить, без участі силовиків.

Про це наголосив президент Віктор Янукович під час зустрічі з міністром внутрішніх справ Анатолієм Могильовим. Віктор Янукович також наголосив на неприпустимості будь-якого адміністративного тиску.

Міністр висловив при цьому думку про недоцільність участі працівників міліції у виборах до місцевих рад. "Основна роль міліції буде в тому, щоб забезпечити дотримання законів і прав в процесі підготовки до виборів та під час голосування", - запевнив президента Анатолій Могильов.

Президент підтримав думку про те, що участь співробітників МВС, СБУ, прокуратури, податкової служби у виборах є недоречною. "Служба в правоохоронних органах, служіння Закону, охорона правопорядку мають бути поза політикою", - наголосив президент.

Нагадаємо, начальник головного управління МВС України у Львівській області Богдан Щур буде балотуватися у обласну раду за списками Партії регіонів. До Рівненської обласної ради також від Партії регіонів балотуватиметься начальник Управління Міністерства внутрішніх справ у Рівненській області Олег Сало.

Читайте також:

Ющенко попередив про можливу фальсифікацію виборів

Янукович заборонив використовувати своє ім'я й зображення в передвиборній агітації

Азаров звільнить міністрів, які братимуть участь у виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: