Янукович-молодший не задекларував жодного автомобіля

Статки Януковича-молодшого за минулий складають 214,8 тис. грн, а в декларації про доходи немає інформації про жодний з його автомобілів.

Син президента, народний депутат Віктор Янукович надав декларацію про свої доходи, згідно до якої сукупний дохід склав 215 тис. грн. При цьому у власності сина президента - відомого автолюбителя - немає жодного автомобіля.

З наданого документа випливає, що син президента в 2010 році за роботу народним депутатом отримав 179,5 тис. грн. Ще 35 тис. грн. йому було надано Верховною радою у вигляді матеріальної допомоги, яка щорічно виділяється державою на оздоровлення народних депутатів.

У рядку "дивіденди, роялті, відсотки" Янукович-молодший вказав дохід у 203 грн. Таким чином, сукупний дохід регіонала за минулий рік склав 214,8 тис. грн.

У власності депутата є земельна ділянка площею 0,16 га, квартира на 378,1 кв. м, і дача (яка складається з адміністративного будинку площею 367,5 кв. м та госпблоку на 143,4 кв. м).

На банківських рахунках Януковича лежить 283, 48 тис. грн. А ось машин у представника парламенту, який славиться своєю пристрастю до автомобілів і участю в різних автозмаганнях, немає.

Нагадаємо, в лютому 2011 року депутат Віктор Янукович повідомляв, що у своєму розпорядженні має автомобіль Mercedes G класу 2001 року ("кубик"). Друга машина, на якій він їздить, - "Мерседес" 124-ї моделі.

Щоправда, тоді він не конкретизував, чи знаходяться ці машини в його власності.

Читайте також:

Бютівець володіє 65 га земельних угіддь та статками у більше ніж півмільйона гривень

Названо прізвище найбіднішого депутата Верховної ради

У нунсівця Кириленка немає ані автомобіля, ані банківських вкладів

Брат Ющенка вніс у декларацію мільйони дружини і свої 225 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: