Янукович: мета економічно відсталої України – наздогнати Росію

Янукович зазначив, що Україна могла б використовувати російський досвід у сфері подолання економічної кризи.

Президент Віктор Янукович розраховує на якісний поворот у відносинах Росії і України і своїм завданням бачить необхідність наздогнати Російську Федерацію в соціально-економічному розвитку. Про це він заявив у Москві під час зустрічі з президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим.

Янукович відзначив необхідність використовувати потенціал, який є в російсько-українських відносинах, зокрема, традиційні зв'язки між економіками двох країн у промисловому секторі.

"Україна завжди була житницею, і маючи такий потенціал в економіці, ми сподіваємося, що використовуватимемо всі сильні сторони, які є в економіках Росії та України, особливо в цей складний період фінансово-економічної кризи", - відзначив український президент.

За його словами, Україна могла б використовувати російський досвід у цій сфері, оскільки період стабільності в російській економіці допоміг подолати перший удар світової фінансової кризи.

"Росія трохи просунулася вперед, і моє завдання - в хорошому сенсі слова - наздогнати Росію, підтягти рівень життя, пенсійного забезпечення, соціальних умов до російського рівня, тому що ми живемо поряд, люди між собою спілкуються і знають умови життя наших сусідів", - наголосив він.

Янукович висловив упевненість в тому, що можливості Росії і України дозволять обом державам "створити той ефект синергії, який дозволить підняти на новий рівень якість економіки".

Нагадаємо, 5 березня Віктор Янукович перебуває в Москві з одноденним візитом. Програмою його перебування передбачено зустрічі з президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим та прем’єр-міністром Росії Володимиром Путіним.

Разом з Януковичем у складі української делегації прибули глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін, заступник глави АП Ганна Герман, міністр закордонних справ Петро Порошенко, в.о. голови СБУ Валерій Хорошковський, а також група народних депутатів (Юрій Славута, Юрій Бойко, Володимир Козак) та інші.

Раніше Янукович повідомляв, що головною метою його візиту до Москви є питання перегляду газових угод із Росією.

Читайте також:

Мєдвєдєв побажав Януковичу перервати "чорну смугу" у відносинах України і РФ

Янукович прибув до Москви

Кремль вирішив не знижувати статус візиту Януковича

ВідеоЯнукович: мета України – наздогнати Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: