Янукович на запитання про Бандеру пообіцяв львів’янам підвищити зарплати

Під час візиту до Львова Віктор Янукович уникнув відповіді про Героїв України Степана Бандеру і Романа Шухевича, натомість пообіцяв львів’янам підвищити заробітню плату.

Президент Віктор Янукович 27 травня у Львові, відповідаючи на запитання журналістів про те, що його політика роз'єднує країну та про те, як в Україні трактувати таких постатей, як Бандера і Шухевич відповів, що потрібно проводити цілу конференцію, щоб відповісти на ці запитання.

Натомість він заговорив про необхідність підвищення зарплат у Західній Україні. "Я зроблю все, щоб люди на Львівщині, на Тернопільщині чи в будь-якому іншому західному регіоні жили не гірше, ніж у цілому в Україні", – сказав глава держави.

Янукович навів приклад, що середня заробітна платня у Львівській області становить приблизно 1200 гривень, у той час як середній рівень заробітної платні по Україні – близько 2400.

За його словами, головне завдання центральної і регіональної влади Львівщини – суттєво підняти зарплату.

Нагадаємо, сьогодні, 27 травня Віктор Янукович перебуває у Львові. Раніше прихильники ВО "Свобода" майже прорвали кордон міліції біля університету "Львівська політехніка", куди мав прибути президент.

Читайте також:

Янукович вважає акції протесту у Львові політичним замовленням

У Львові "Свобода" показала виставу "про царя Медведа та Вітьку Ялинковича"

У Львові Януковичу подарували тільник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: