Янукович звернувся до Путіна: "Его Превосходительство"

Янукович звернувся до Путіна з формулюванням, що використовується при зверненні до знаті.

Лідер Партії регіонів, народний депутат Віктор Янукович привітав прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна з днем народження. У вітальній телеграмі український політик назвав Путіна "його превосходительство".

Текст телеграми розповсюдила прес-служба Посольства Російської Федерації в Україні.

"Його Превосходительству, Голові Уряду Російської Федерації Володимиру Володимировичу Путіну", - зазначено в телеграмі. У ній Янукович приносить Путіну свої щирі вітання, а також відзначає, що завдяки його "послідовній та успішній діяльності, цілеспрямованій та самовідданій праці Росія добилася великих успіхів у зміцненні свого авторитету на міжнародній арені, розвитку національної економіки та підвищення добробуту громадян".

"Переконаний, що Ваш багатий життєвий досвід, високі ділові якості будуть і надалі сприяти розвитку багатогранного українсько-російського співробітництва, заснованого на міцних традиціях дружби та взаємоповаги між нашими братніми народами", - йдеться у вітанні лідера Партії регіонів.

Янукович побажав Путіну міцного здоров'я, щастя, нових успіхів у державній та громадській діяльності, а "дружньому народу Російської Федерації - миру і благополуччя".

Нагадаємо, 7 жовтня главі російського уряду Володимиру Путіну виповнилося 57 років.

Читайте також:

Янукович у лаврі отримав дар бачити майбутнє

Янукович обізвав мера Сімферополя "засранцем"

Янукович переплутав Стокгольм і Гельсінкі

Янукович почав вчитися, щоб не було соромно перед онуком

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: