Янукович нагородив Назарбаєва орденом

Янукович нагородив Назарбаєва орденом

Назарбаєв, який 6 липня святкує 70-річчя, нагороджений "за визначний особистий внесок у розвиток українсько-казахстанського співробітництва".

Президент Віктор Янукович підписав указ про нагородження свого казахського колеги Нурсултана Назарбаєва орденом Свободи.

Як повідомляє прес-служба президента України, Назарбаєв нагороджений "за визначний особистий внесок у розвиток українсько-казахстанського співробітництва".

Як повідомлялося, 6 липня Назарбаєв відмічає день народження. Янукович цього дня перебуває у Казахстані з візитом.

Янукович з нагоди дня народження Назарбаєва побажав президентові Казахстану щастя, здоров'я й благополуччя з нагоди 70-річчя. "Бажаю Вам щастя, міцного здоров'я, благополуччя й подальших успіхів у Вашій відповідальній державній діяльності на благо братньому казахському народу", - сказано в тексті привітання.

Янукович висловив впевненість у тому, що майбутній візит Назарбаєва в Україну в 2010 році дасть потужний імпульс подальшому розвитку україно-казахських відносин у всіх сферах, зазначивши, що багатий економічний потенціал Казахстану й активна позиція у світовому співтоваристві викликають повагу й спонукають до поглиблення й розширення взаємовигідного співробітництва з Казахстаном.

Читайте також:

Янукович святкуватиме свій ювілей три дні 

Назарбаєву поставлять позолочений пам'ятник

Янукович відкрив в Астані найбільшу у світі юрту

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів