Янукович нагородив орденом радянського міністра культури, який дожив до 100 років

Ростислав Бабійчук нагороджений за видатний особистий внесок у розвиток української культури й мистецтва, багаторічну сумлінну роботу.

 Президент Віктор Янукович нагородив колишнього міністра культури УРСР (1956-1971 року) Ростислава Бабійчука орденом Ярослава Мудрого ІV ступеня. Про це сказано у відповідному указі президента.

Як повідомляється, Бабійчук нагороджений за видатний особистий внесок у розвиток української культури й мистецтва, багаторічну сумлінну роботу.

14 лютого Бабійчуку виповнилось 100 років. Він народився у 1911 році на ст. Кишинів у родині залізничника. В 1929 році здобув середню освіту, закінчивши вечірню середню школу робітничої молоді. Починав працювати молотобійцем, був прорабом будівництва та інженером-будівельником паротягового відділення. У 1942 році очолив сектору пропаганди і агітації Оперативної групи Одеської залізниці.

З лютого 1954 року Бабійчук працював другим секретарем Львівського обкому партії, а одночасно куратором ідеологічної роботи. З вересня 1955 року - перший заступник, а з 1956 по 1971 рік - міністр культури УРСР.

Нагадаємо, 7 січня Янукович відзначив губернатора Рівненської області Василя Берташа, який того ж дня святкував день народження, орденом "За заслуги".

Читайте також:

Філарет подарував Тимошенко на ювілей найвищу церковну нагороду

Янукович нагородив митрополита Володимира орденом

Янукович нагородив Ахметова орденом Ярослава Мудрого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: