Янукович наказав Азарову говорити правду, а не брехати

За словами президента, він неодноразово нагадував про те, що суспільство має одержувати повну і вичерпну інформацію про всі дії влади.

 Президент Віктор Янукович вимагає від прем'єр-міністра Миколи Азарова інформувати громадськість про реальний стан економіки в державі, говорити правду та уникати "брехливої" інформації. Про це голова держави заявив, відкриваючи засідання Ради нацбезпеки та оборони.

За словами президента, він неодноразово нагадував про те, що суспільство має одержувати повну і вичерпну інформацію про всі дії влади і наслідки цих дій. Чисельні протести у суспільстві, на думку голови держави, пов'язані з браком такої інформації.

"У мене до вас (учасників засідання РНБО – ред.) є дуже прості питання. Чи готові люди до запланованих на 2011 рік змін, що далеко не завжди будуть популярними? І ми повинні про це говорити. Це наш обов'язок, якщо ми хочемо подолати кризу", - заявив Янукович.

Янукович заявив, що хоче чути від прем'єр-міністра правду.

"Коли я чую, Микола Янович, засідання уряду, коли ви розповідаєте, що всі, ми досягли того, того, усе в нас добре, і далі усе буде добре, я вам кажу - говоріть правду. Покажіть ті графіки, які ви мені показуєте, що у світі відбувається. Скажіть людям правду, пісні співати не треба", - сказав президент.

Він підкреслив, що громадськості треба надавати конкретну, а не "брехливу" інформацію про ситуацію в країні, та навів, як приклад, ситуацію з пенсійною реформою.

"У нас зараз 18 млн працюючих, а 14 млн пенсіонерів. І якщо така ситуація, якщо таке законодавство (пенсійне) і далі буде.... Не будемо реформувати пенсійну систему, у нас уже через кілька років буде 50 на 50 - половина будуть працювати, половина будуть на пенсії", - сказав президент.

Президент також звернувся до голови Верховної ради Володимира Литвина з проханням провести парламентські слухання по пенсійній реформі.

Читайте також:

Янукович: підприємці протестують, бо не хочуть платити податки

ПР: Янукович ветуватиме Податковий кодекс, якщо не буде компромісу

Балога похвалився, що Янукович півроку вмовляв його працювати міністром

ВідеоЯнукович наказав Азарову говорити правду, а не брехати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: