Янукович наказав Азарову говорити правду, а не брехати

За словами президента, він неодноразово нагадував про те, що суспільство має одержувати повну і вичерпну інформацію про всі дії влади.

 Президент Віктор Янукович вимагає від прем'єр-міністра Миколи Азарова інформувати громадськість про реальний стан економіки в державі, говорити правду та уникати "брехливої" інформації. Про це голова держави заявив, відкриваючи засідання Ради нацбезпеки та оборони.

За словами президента, він неодноразово нагадував про те, що суспільство має одержувати повну і вичерпну інформацію про всі дії влади і наслідки цих дій. Чисельні протести у суспільстві, на думку голови держави, пов'язані з браком такої інформації.

"У мене до вас (учасників засідання РНБО – ред.) є дуже прості питання. Чи готові люди до запланованих на 2011 рік змін, що далеко не завжди будуть популярними? І ми повинні про це говорити. Це наш обов'язок, якщо ми хочемо подолати кризу", - заявив Янукович.

Янукович заявив, що хоче чути від прем'єр-міністра правду.

"Коли я чую, Микола Янович, засідання уряду, коли ви розповідаєте, що всі, ми досягли того, того, усе в нас добре, і далі усе буде добре, я вам кажу - говоріть правду. Покажіть ті графіки, які ви мені показуєте, що у світі відбувається. Скажіть людям правду, пісні співати не треба", - сказав президент.

Він підкреслив, що громадськості треба надавати конкретну, а не "брехливу" інформацію про ситуацію в країні, та навів, як приклад, ситуацію з пенсійною реформою.

"У нас зараз 18 млн працюючих, а 14 млн пенсіонерів. І якщо така ситуація, якщо таке законодавство (пенсійне) і далі буде.... Не будемо реформувати пенсійну систему, у нас уже через кілька років буде 50 на 50 - половина будуть працювати, половина будуть на пенсії", - сказав президент.

Президент також звернувся до голови Верховної ради Володимира Литвина з проханням провести парламентські слухання по пенсійній реформі.

Читайте також:

Янукович: підприємці протестують, бо не хочуть платити податки

ПР: Янукович ветуватиме Податковий кодекс, якщо не буде компромісу

Балога похвалився, що Янукович півроку вмовляв його працювати міністром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: