Янукович наказав Черновецькому підготуватися до прочухана в Азарова

Віктор Янукович заявив Леоніду Черновецькому, що на нього дуже багато скарг, тому хай готується доповідати в Кабміні.

Янукович та Черновецький
Офіційний сайт Президента України
Віктор Янукович та Леонід Черновецький
Президент Віктор Янукович доручив київському міському голові Леоніду Черновецькому підготувати пропозиції щодо вирішення першочергових проблем столиці до суботнього засідання Кабміну.

Про це йшла мова на зустрічі Януковича і Черновецького.

"Я запросив вас, щоб обговорити ситуацію, що склалася відразу в багатьох напрямках функціонування великого мегаполісу - столиці України", - зазначив глава держави.

Президент нагадав про своє доручення уряду розглянути проблеми міста, які хвилюють його мешканців. Янукович зауважив, що 20 березня в Кабінеті міністрів відбудеться нарада з питань вирішення нагальних проблем забезпечення життєдіяльності та подальшого розвитку Києва за участю членів уряду, керівництва Адміністрації президента, керівників міста і районних державних адміністрацій.

"Київ є обличчям країни, і я хотів би, щоб воно було привабливим", - наголосив Янукович.

Глава держави доручив київському міському голові надати пропозиції щодо вирішення першочергових проблем столиці, а також стратегії розвитку міста. "Це важливе питання, яке стосується не тільки громади Києва, але й держави в цілому", - зазначив президент.

Він звернув увагу Черновецького, що останнім часом на адресу міської влади лунає багато критичних зауважень від громадян та засобів масової інформації. "Тому я хотів би поговорити з Вами з критичної точки зору, відверто, щоб зрозуміти, що треба зробити для вирішення першочергових проблем міста", - зауважив Янукович.

У свою чергу Черновецький подякував президентові за увагу, яку він приділяє столиці, зокрема, за доручення уряду зробити все для допомоги столичному місту у вирішенні найбільш болючих проблем.

Як повідомлялося, лідер блоку свого імені в Київраді Віталій Кличко закликав звільнити Леоніда Черновецького з посади голови Київської міськдержадміністрації і оголосити дострокові вибори мера та Київради.

Читайте також:

БЮТ: Черновецький продав метро "Хрещатик"

Черновецький побудує будинки для бідних на зараженій ртуттю землі

Черновецького позбавлять ще однієї посади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: