Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович наказав годувати виборців і поїти їх чаєм

Президент наполягає, що його наказ має розглядатися не як прояв тиску на виборців, а як прояв турботи влади про населення.

Президент Віктор Янукович закликав голів обласних держадміністрацій забезпечити виборцям комфортні умови для голосування на місцевих виборах 31 жовтня. Глава держави наполягає, що на дільницях виборцям треба надавати харчування та гарячі напої. Про це він сказав під час селекторної наради з губернаторами.

"Я також просив би, шановні колеги, щоб ви в цей день подумали про людей і організували, як завжди, на кожній дільниці за необхідності для людей святковий настрій", - сказав Янукович.

Зокрема, президент доручив губернаторам при можливості забезпечити на дільницях харчування та гарячі напої. "Наш обов'язок - створити умови та для членів комісій, і для тих, хто не встиг там вдома вчасно випити чай, створити можливість на дільниці", - сказав Янукович.

Він зазначив, що така організація умов на виборчих дільницях не має розглядатися як який-небудь прояв тиску на населення, а має бути проявом турботи влади про населення.

Президент підкреслив, що після виборів, незалежно від того, хто яку політичну силу підтримає, необхідно буде продовжувати роботу над проведенням реформ, створенням робочих місць та інших актуальних питань життя країни.

Раніше президент Віктор Янукович наказав керівникам областей забезпечити рівні умови для всіх учасників виборів до місцевих органів влади. Він зауважив, що влада не повинна втручатися у виборчий процес, а має лише допомагати всім без винятку політичним силам.

Водночас, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко стверджує, що за всю свою політичну кар'єру президент Віктор Янукович не провів жодної чесної виборчої кампанії.

Читайте також:

Тимошенко: Янукович не провів жодних чесних виборів

В Україні прихильників Януковича поменшало на чверть

Янукович наказав губернаторам сприяти опозиції на виборах

ВідеоЯнукович наказав годувати виборців і поїти їх чаєм

Залиште свій коментар

Вибір редакції