Янукович наказав губернаторам сприяти опозиції на виборах

Президент вимагає від керівників областей надати рівні умови на місцевих виборах для всіх учасників перегонів.

Президент Віктор Янукович вимагає від керівників областей забезпечити рівні умови для всіх учасників виборів до місцевих органів влади.

Про це він сказав під час зустрічі з губернаторами в адміністрації президента.

"Ви маєте створити рівні умови для всіх учасників виборчого процесу. Це моя вимога", - сказав президент.

Янукович зауважив, що влада не повинна втручатися у виборчий процес, а має лише допомагати всім без винятку політичним силам.

Янукович зауважив, що розуміє, що сьогодні багато проблем в регіонах пов'язані з політичною боротьбою, але він не хотів би все списувати на цю боротьбу.

"Є випадки, коли представники влади втручаються у виборчий процес", - сказав президент, зауваживши, що це є неприпустимим.

Він закликав губернаторів не лише забезпечувати всіх учасників виборів приміщенням та іншим необхідним, а й сприяти всім без винятку у ведені кампаній.

"Ми знаємо, що політики напередодні виборів починають включати можливі і неможливі швидкості, щоб набрати рейтинг і ви повинні створити їм умови", - сказав Янукович.

На думку президента, керівники областей також мають опікуватися тим, щоб виборці прийшли на виборчі дільниці в день голосування.

Він також зауважив, що вже зустрічався з представниками різних політичних сил і наступного тижня планує провести подібні зустрічі, як з тими, що представляють більшість у парламенті, так і меншість.

"Я хочу їх послухати", - сказав президент.

Він закликав губернаторів провести аналогічні зустрічі з політичними силами в регіонах.

"Зберіть у себе представників всіх політичних партій разом чи індивідуально, поспілкуйтеся і зніміть всі питання, якщо вони є", - сказав Янукович.

При цьому він попередив, що не повинно бути жодного випадку, коли голова обласної чи районної адміністрації відмовив учасникам виборів у вирішенні того, чи іншого питання.

Президент наголосив, що вибори мають пройти чесно, демократично, вільно і для цього мають бути створені всі умови.

Звертаючись до губернаторів Янукович зауважив, що у кожного на столі має лежати закон про місцеві вибори. "Щоб ви чітко орієнтувалися і йшли чітко в руслі закону", - сказав президент.

"Там, де будуть порушення чи зловживання, я миттєво відреагую", - сказав Янукович.

Він підкреслив, що вибори 31 жовтня є іспитом для влади. "Це буде, як кажуть, іспит для влади, який ми маємо успішно пройти", - сказав президент.

Нагадаємо, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявляє, що у випадку результативного для партії влади застосування виборчих технологій на місцевих виборах парламентські вибори буде призначено на 27 березня 2011 року.

Зокрема, лідер "Батьківщини" назвала три технології, які використовуватиме партія влади на місцевих виборах. "Перше, що вони перевірять, - чи здатні вони провести таку фальсифікацію, яку вони хочуть, і так, як запланували, втілити в життя. Це буде їх перший тест", - пояснила вона.

Іншою технологією, за словами Тимошенко, стане перевірка владою результатів мажоритарної системи виборів. "Тобто – чи зможуть вони розставити своїх людей на мажоритарні округи, підтримавши їх судами, адміністративним ресурсом, чи зможуть підтримати бюджетними грошима", - зазначила вона.

Читайте також:

Європа пояснила, чого Україні не вистачає для демократії

На кандидата в депутати Одеської облради скоєно замах

Литвин пообіцяв не скасовувати день опозиції в Раді

ВідеоЯнукович наказав губернаторам сприяти опозиції на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: