Янукович наказав міліції припинити обдирати людей

Президент назвав недопустимою ситуацію, коли вартість окремих послуг ДАІ сягає половини місячної заробітної плати лікаря чи вчителя.

 Президент Віктор Янукович вимагає негайно переглянути перелік усіх послуг, що надаються підрозділами МВС, і зокрема – Державтоінспекцією. Про це він сказав на засіданні керуючої ради комітету з економічних реформ.

За словами президента сьогодні питання дерегуляції "практично дорівнює боротьбі із корупцією. Зволікання з виконанням цих завдань неприпустиме". Наслідком такого зволікання є, зокрема, "таке ганебне явище, як невпорядкованість адміністративних послуг".

"У мене складається враження, що їх вже надає будь-хто за ціною, що взята зі стелі. За що вам матимуть дякувати люди, якщо ви їх змушуєте платити за те, що їм не потрібно?", - заявив Янукович.

Найбільша кількість посередників, за його словами, зосереджена навколо МВС, Державного агентства земельних ресурсів та Мінюстиції.

Президент назвав недопустимою ситуацію, коли вартість окремих послуг, що надаються ДАІ протягом декількох хвилин, сягає половини місячної заробітної плати лікаря чи вчителя.

"Так, вартість ініційованої зміни посвідчень водіїв для виїзду за кордон становить близько 500 грн. За що? За зміну одного папірця протягом 5-10 хвилин?", - обурився знову він.

Межі здорового глузду, на переконання Януковича, сягає також вартість переоформлення документів під час продажу автомобіля чи заміни технічного паспорту.

"Про яку соціальну справедливість може йти мова? Що ви зробили для людей, щоб обдирати їх? Вимагаю невідкладно переглянути перелік усіх послуг, що надаються підрозділами МВС, і зокрема - ДАІ чи їх госпрозрахунковими підприємствами, привести їх вартість до обґрунтованого мінімуму, скасувати зайві", - заявив Янукович.

Детальний звіт про виконання цього завдання Янукович очікує отримати від міністра внутрішніх справ та першого віце-прем’єра через місяць, підкресливши, що "це має бути звіт про завершену роботу і конкретні результати, а не про вжиті заходи".

За словами Януковича, виконання його доручення про спрощення технічного огляду транспортних засобів, скасування дорожніх листів та довіреностей було перетворено на грандіозну авантюру.

"Замість того, щоб швидко виконати доручення президента України, що мало б очевидний і значний позитивний ефект, поки що діяльність на цьому напрямку ознаменувалася двома гучними, ініційованими Міністерством скандалами — про обмеження терміну дії водійських прав та чергову заміну державних реєстраційних знаків", - заявив президент.

Він заявив, що просив би Ірину Акімову, якій теж давав це доручення, закінчити вирішення цього питання. "Давайте якомога скоріше. Я чекаю", - підкреслив Янукович.

Нагадаємо, раніше президент наказав протягом місяца підготувати і затвердити програму реформування діяльності митної та податкової служби.

Читайте також:

Янукович хоче ліквідувати "прожитковий мінімум"

Янукович висловив свою думку щодо Лівії

Янукович звільнив десятьох заступників міністрів

ВідеоЯнукович наказав міліції припинити обдирати людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: