Янукович наказав підготувати безвізовий режим з ЄС до середини осені

Віктор Янукович надіється, що  до 15 жовтня, коли відбудеться саміт Україна-ЄС, угода про асоціацію та введення безвізового режиму з ЄС буде готова до підписання.

Президент Віктор Янукович доручив Міністерству закордонних справ і уряду до 15 жовтня завершити підготовку до підписання угод про асоціацію та введення безвізового режиму з ЄС.

"До 15 жовтня ми практично маємо завершити по всіх цих напрямках роботу, і під час саміту (Україна-ЄС) ми повинні по суті отримати конкретні відповіді", - сказав він на засіданні комітету з євроінтеграції.

Президент звернув увагу учасників засідання на необхідність завершення роботи з підготовки до введення безвізового режиму з країнами ЄС цього року.

"Виходячи з того, що європейська інтеграція залишається одним із пріоритетних напрямків нашої зовнішньої політики, нам сьогодні треба намітити ефективні заходи", - сказав Янукович.

Зокрема, зазначив президент, Україна повинна здійснити всі необхідні заходи до червня для того, щоб бути готовою розглядати план дій Україна-ЄС щодо лібералізації візового режиму.

За словами Януковича, зараз цей план готує Єврокомісія.

"Під час телефонної розмови з Жозе Мануелем Баррозу (президент Єврокомісії) ми визначилися, що цей план буде реальним для виконання Україною, але нам ще треба буде багато чого зробити, щоб отримати безвізовий режим", - підкреслив президент.

Янукович також наполягає на введенні персональної відповідальності за кожен напрям роботи. "І це мої вимоги до Міністерства закордонних справ і уряду", - сказав він.

Він підкреслив, що підписання між Україною та ЄС угоди про асоціацію та введення безвізового режиму є також знаковим і для Європи.

"А для Європи, безумовно, це також дуже важливо - показати для України своє ставлення і партнерство, а також відсутність подвійних стандартів", - сказав Янукович.

Зазначимо, що Європейський Союз вважає необхідною умовою для скасування візового режиму - підвищення рівня життя в Україні.

Читайте також:

ЄС не збирається скасовувати візи для українців

Янукович: ЄС скасує візи для українців до кінця року

Уряд затвердив план інтеграції в Євросоюз

ВідеоЯнукович наказав підготувати безвізовий режим з ЄС до осені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: