Янукович наказав Пшонці жорсткіше стежити за прокурорами

Віктор Янукович вимагає від генпрокурора налагодити ефективну роботу прокурорів: жодної політики, нікому ніяких поблажок.

Президент Віктор Янукович вимагає від Генпрокуратури, зокрема генпрокурора Віктора Пшонки, рішучих кроків з розкриття резонансних справ.

Про це він заявив на урочистих зборах з нагоди Дня працівників прокуратури.

"Не буду їх наводити, оскільки ви їх і так добре знаєте. Сподіваюсь побачити в цьому напрямі професійні та ефективні дії працівників прокуратури. Ще раз наголошую: принцип тут має бути один – жодної політики, нікому ніяких поблажок. Тільки Закон", – наголосив глава держави.

У своєму виступі президент також акцентував увагу на важливості реформування кримінальної юстиції. Йдеться, насамперед, про приведення кримінально-процесуального законодавства у відповідність до вимог сьогодення.

"Сподіваюся на не менш плідну співпрацю прокуратури, інших правоохоронців та науковців і в розробці Концепції реформування правоохоронних органів", – додав президент.

Глава держави наголосив, що в умовах реформування до прокурорів висуваються нові підвищені вимоги.

Звертаючись до Генпрокурора, президент наголосив на необхідності жорсткого реагування на порушення закону працівниками прокуратури.

"Переконаний, що високий професіоналізм та безумовна відданість працівників прокуратури справі утвердження законності та правопорядку дозволять виконати всі складні завдання, що постають перед вами", – підкреслив Янукович.

Нагадаємо, 3 листопада Рада підтримала висунуту президентом Віктором Януковичем кандидатуру Пшонки на посаду генпрокурора.

Свої пости в керівництві ГПУ вдалося зберегти чотирьом заступникам генпрокурора: Ренату Кузьміну, Віктору Занфірову, Євгену Блажівському та Юрію Ударцову. Ще трьох - Михайла Гаврилюка, Віктора Войцишена і Степана Молицького - призначив Віктор Пшонка.

Читайте також:

Новий генпрокурор виявився не кумом, а звичайним земляком Януковича

Пшонка продовжує перестановки в керівництві ГПУ

"Батьківщина": Янукович наказав генпрокурору розгромити опозицію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: