Янукович наказав з розмахом відсвяткувати 20-річчя незалежності

24 серпня 2011 року в Києві, Керчі, Одесі, Севастополі та містах, де розташовані штаби оперативних командувань ЗСУ, пройдуть масштабні військові паради.

Президент Віктор Янукович доручив гідно відзначити 20-річчя української незалежності в 2011 році.

Відповідний указ №990/2010 від 1 листопада опублікована на сайті глави держави.

Зокрема, президент наказав забезпечити проведення 24 серпня 2011 року військових парадів у Києві, Керчі, Одесі, Севастополі та містах, де розташовані штаби оперативних командувань Збройних Сил.

На честь 20-річчя незалежності буде забезпечено святковий салют 20-ма артилерійськими залпами в столиці та містах-героях, а також святкові феєрверки в усіх обласних центрах та Сімферополі.

Також Янукович доручив організувати проведення міжнародної науково-теоретичної конференції в Києві, присвяченої 20-й річниці незалежності України, та відповідних наукових конференцій і круглих столів в інших населених пунктах. Окрім цього - організацію науково-просвітницьких та інших тематичних заходів, присвячених 20-й річниці заснування інституту президентства.

Глава держави також звернувся до уряду з дорученням започаткування видання антології української літератури, організувати тематичні виставки досягнень галузей господарства, освіти, науки, культури, провести всеукраїнський огляд міст і населених пунктів щодо благоустрою.

Крім того, має бути забезпечено виготовлення пам'ятного ювілейного знака "20 років незалежності України", карбування ювілейної монети і випуск в обіг поштової марки і конверта.

З питань підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності Янукович утворив Координаційну раду, яку сам і очолив.

Читайте також:

Партія регіонів будуватиме в Україні монархію

День Жовтневої революції знову стане державним святом

Націоналісти провели у Києві марш за визнання УПА

Монумент Незалежності збираються знести

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: