Янукович накричав на Азарова, бо Україну в світі вважають Тьмутараканню

"Коли ми їздимо за кордон, ми бачимо як нас здивовано слухають партнери, наче ми приїхали з якоїсь Тмутаракані", - нарікає глава держави.

Президент Віктор Янукович поставив уряду завдання створити іміджеву програму України. Про це він заявив під час презентації "інвестиційної реформи" у середу.

На зауваження прем’єр-міністра Микола Азарова, що така програма є, Янукович підвищив голос і заявив: "Не розповідайте мені казки! Розповідайте їх комусь іншому, а не мені".

"Ми не вміємо подавати те, що маємо. Запишіть собі, будь-ласка, питання відпрацювати іміджеву програму за кращими світовими зразками. Попрацюйте з інвестиційними компаніями світового рівня, агенціями рекламними, і зробіть професійну рекламу", - заявив президент.

"Покажіть, яка є Україна. Бо коли ми їздимо за кордон, ми бачимо як нас здивовано слухають партнери, наче ми приїхали з якоїсь Тьмутаракані і в центрі Європи немає такої країни", - запитав він.

"Чому в нас немає такої програми. Вона виглядає дуже непривабливо і не професійно. Якщо її не бачив президент, як ви можете казати, що вона є?", - обурено звернувся він до Азарова.

Як повідомлялося, у березні український уряд представив нову іміджеву стратегію позиціонування України за кордоном. Символами бренду "Україна" стали намальовані в жанрі аніме дівчинка Гарнюня і хлопчик Спритко. Цей креатив обійшовся бюджету у 100 тисяч доларів.

Читайте також:

У Росії символи України назвали "рекламою імбецилів та регресу"

Україна витратить 9 мільйонів гривень для самореклами за кордоном

Іноземні путівники застерігають туристів від подорожей Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: