Янукович накричав на Азарова за страусину поведінку

Президенту не сподобалось, що міністри Азарова не ходять на засідання Верховної Ради.

Президент України Віктор Янукович вимагає від прем'єр-міністра Миколи Азарова забезпечити дисципліну міністрів у питанні взаємодії з парламентом.

"Мене вразила ця інформація, коли глава ВР призупинив засідання, тому що в залі не були присутні члени уряду і спікер відмовився проводити годину уряду", - нагадав Янукович, відкриваючи засідання комітету з економічних реформ.

"Я коли повернувся (з Польщі - ред.), я поставив питання Миколі Яновичу, чому у нас такі проблеми ... Деякі члени Кабміну втратили, як це сказати українською мовою..., почуття відповідальності", - сказав президент.

Янукович зажадав від Азарова, присутнього на засіданні, розглянути питання дисципліни міністрів і з'ясувати, хто з міністрів і з якої причини був відсутній на засіданні Ради.

"Такого, щоб ніколи не було. Я дійсно побачив там лише двох міністрів і віце-прем'єра. Що це таке?!", - обурено звернувся Янукович до Азарова.

"Не опускайте голову, як кажуть, у пісок не ховайте... Вносьте пропозиції, наводьте порядок... Без дисципліни у нас нічого не буде. А будуть несподіванки", - попередив Янукович прем'єра.

Нагадаємо, 23 вересня Литвин на засіданні парламенту заявив, що Рада не буде в п'ятницю, 30 вересня, проводити традиційну "годину питань до уряду" через те, що на засіданні присутні не всі члени Кабміну, і розкритикував уряд за неконструктивну роботу з парламентом.

Також спікер виступив з ініціативою на наступному пленарному тижні 4-7 жовтня не розглядати жодного законопроекту Кабміну, поки не буде налагоджене нормальне співробітництво. Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає критику Литвина безпідставною.

Читайте також:

Литвин засипає Азарова листами зі скаргами на міністрів

Литвин образився на міністрів і відмовився від "години питань до уряду"

Азаров відповів на критику Литвина: не бачу причин для докорів

Литвин обурився, що Азаров "витер об нього ноги"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: