Янукович накричав на Азарова за страусину поведінку

Президенту не сподобалось, що міністри Азарова не ходять на засідання Верховної Ради.

Президент України Віктор Янукович вимагає від прем'єр-міністра Миколи Азарова забезпечити дисципліну міністрів у питанні взаємодії з парламентом.

"Мене вразила ця інформація, коли глава ВР призупинив засідання, тому що в залі не були присутні члени уряду і спікер відмовився проводити годину уряду", - нагадав Янукович, відкриваючи засідання комітету з економічних реформ.

"Я коли повернувся (з Польщі - ред.), я поставив питання Миколі Яновичу, чому у нас такі проблеми ... Деякі члени Кабміну втратили, як це сказати українською мовою..., почуття відповідальності", - сказав президент.

Янукович зажадав від Азарова, присутнього на засіданні, розглянути питання дисципліни міністрів і з'ясувати, хто з міністрів і з якої причини був відсутній на засіданні Ради.

"Такого, щоб ніколи не було. Я дійсно побачив там лише двох міністрів і віце-прем'єра. Що це таке?!", - обурено звернувся Янукович до Азарова.

"Не опускайте голову, як кажуть, у пісок не ховайте... Вносьте пропозиції, наводьте порядок... Без дисципліни у нас нічого не буде. А будуть несподіванки", - попередив Янукович прем'єра.

Нагадаємо, 23 вересня Литвин на засіданні парламенту заявив, що Рада не буде в п'ятницю, 30 вересня, проводити традиційну "годину питань до уряду" через те, що на засіданні присутні не всі члени Кабміну, і розкритикував уряд за неконструктивну роботу з парламентом.

Також спікер виступив з ініціативою на наступному пленарному тижні 4-7 жовтня не розглядати жодного законопроекту Кабміну, поки не буде налагоджене нормальне співробітництво. Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає критику Литвина безпідставною.

Читайте також:

Литвин засипає Азарова листами зі скаргами на міністрів

Литвин образився на міністрів і відмовився від "години питань до уряду"

Азаров відповів на критику Литвина: не бачу причин для докорів

Литвин обурився, що Азаров "витер об нього ноги"

ВідеоЯнукович накричав на Азарова за страусину поведінку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: