Янукович намагався непоміченим прогулятись центром Києва: його затисли в кут

Президент намагався зробити так, щоб його не побачили: хотів, як звичайна людина, подивитися, як громадяни святкують, з яким настроєм.

Президент Віктор Янукович 29 травня спробував прогулятися по Києву інкогніто. Про це він сказав на засіданні координаційної ради з підготовки до святкування 20-річчя незалежності.

"Я в неділю трошки так пройшовся по центру міста, намагався зробити так, щоб мене не побачили, але не вдалося. Затисли мене в кут і почали задавати питання, чому я так дуже скромно поводився", - сказав президент.

Янукович зазначив, що хотів, як звичайна людина, подивитися, як громадяни святкують, з яким настроєм.

При цьому, зі слів президента, люди виражали задоволення найближчою перспективою розвитку Києва, однак висловили бажання, щоб громадськість активніше залучалася до формування планів і проектів розвитку.

Президент позитивно оцінив той факт, що міська влада інформує жителів про свої плани з розвитку столиці. "Потрібно більше людям розповідати, що ми зробимо", - підкреслив Янукович.
    
Глава держави вважає, що таку ж інформацію про свої плани повинні надавати громадськості керівники інших регіонів, а також прем'єр-міністр Микола Азаров. "Я взагалі не чую, Микола Янович, що влада робить", - звернувся президент до Азарова.

Читайте також:

Колишні сусіди Януковича: Люда завжди проводжала Віктора до ліфта

Герман: Тимошенко і Ющенко хотіли посадити за ґрати Януковича

Януковича захистили від киян на Хрещатику парканом

Янукович накричав на Азарова

ВідеоЯнукович намагався непоміченим прогулятись центром Києва: його затисли в кут

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: