Янукович намагався непоміченим прогулятись центром Києва: його затисли в кут

Президент намагався зробити так, щоб його не побачили: хотів, як звичайна людина, подивитися, як громадяни святкують, з яким настроєм.

Президент Віктор Янукович 29 травня спробував прогулятися по Києву інкогніто. Про це він сказав на засіданні координаційної ради з підготовки до святкування 20-річчя незалежності.

"Я в неділю трошки так пройшовся по центру міста, намагався зробити так, щоб мене не побачили, але не вдалося. Затисли мене в кут і почали задавати питання, чому я так дуже скромно поводився", - сказав президент.

Янукович зазначив, що хотів, як звичайна людина, подивитися, як громадяни святкують, з яким настроєм.

При цьому, зі слів президента, люди виражали задоволення найближчою перспективою розвитку Києва, однак висловили бажання, щоб громадськість активніше залучалася до формування планів і проектів розвитку.

Президент позитивно оцінив той факт, що міська влада інформує жителів про свої плани з розвитку столиці. "Потрібно більше людям розповідати, що ми зробимо", - підкреслив Янукович.
    
Глава держави вважає, що таку ж інформацію про свої плани повинні надавати громадськості керівники інших регіонів, а також прем'єр-міністр Микола Азаров. "Я взагалі не чую, Микола Янович, що влада робить", - звернувся президент до Азарова.

Читайте також:

Колишні сусіди Януковича: Люда завжди проводжала Віктора до ліфта

Герман: Тимошенко і Ющенко хотіли посадити за ґрати Януковича

Януковича захистили від киян на Хрещатику парканом

Янукович накричав на Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: