Янукович насварив губернатора, який насмілився його перебити (відео)

Після того, як закарпатський губернатор дозволив собі репліку під час виступу президента, Янукович пообіцяв поїхати на Закарпаття і припинити "тихе життя" в регіоні.

Віктор Янукович_6
Янукович насварив чиновника, який насмілився його перебити
 Президент Віктор Янукович на засіданні уряду 23 червня жорстко відчитав закарпатського губернатора Олександра Ледиду, який дозволив собі перебити главу держави під час виступу.

"Я хотів би ще звернути увагу на співпрацю з регіонами. Мої неодноразові поїздки в регіони переконали мене, що наші чиновники їздять в регіони як в гості, і їдуть часто в той день, коли в регіон їде президент чи прем'єр. Правильно це чи ні?", - запитав Янукович.

В цей час із зали пролунала репліка Ледиди. "Хто це сказав? Встань, зайдеш, я тобі потім поясню", - розсердився Янукович.

"Тихе життя у вас там, на Закарпатті, я це знаю", - звернувся президент до чиновника.

"Міністри повинні їхати в регіони і відпрацьовувати питання в робочому порядку, а напередодні важливих, знакових поїздок голови держави, голови Верховної ради, прем'єр-міністра показати механізм реалізації спільних дій. Я впевнений, що в Закарпатті цього немає. І я з вас спрошу скоро!" – пообіцяв він.

Президент запитав, хто з урядовців є куратором Закарпатської області. Дізнавшись, що цим займається керівник Держкомзему, Янукович пообіцяв здійснити свою наступну робочу поїздку саме до Закарпаття.

Нагадаємо, 17 червня Віктор Янукович у Сумській області жорстко розкритикував підлеглих, які не підготували для нього сейозні пропозиції щодо розвитку регіонів.

"Заберіть цю фількіну грамоту собі в одне місце", - сказав президент, забракувавши підготовлені його підлеглими доручення, які мав підписати за результатами поїздки.

Читайте також:

Янукович оцінив роботу Азарова: "Так, нормально"

Янукович зробив географічний конфуз

Янукович отримав козацьку булаву

Журналістам заборонили фотографувати кортеж Януковича

ВідеоЯнукович насварив губернатора, який насмілився його перебити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: