Янукович натякнув, що він вже не зупиниться

Янукович наголосив, що не зупиниться у відбудові української економіки, а навпаки, робитиме усе, аби підвищувалися норми соцстандартів для населення.

Президент Віктор Янукович вважає, що в Україні має пройти модернізація всіх сфер життя.

"Модернізація нашої країни у всіх сферах життя - це те, що ми зараз повинні зробити", - сказав він в ефірі Шустер Live.

"Той процес, який почався з наведення порядку в багатьох сферах життя нашої держави, його вже не зупинити", - зазначив президент.

"Сюди відноситься і судова реформа, до якої зараз додасться реформа кримінальної юстиції. Звичайно, і пакет антикорупційних законів готовий і він дуже скоро буде винесений на Верховну Раду", - заявив Янукович.

"Модель розвитку нашої держави, вона абсолютно для нас зрозуміла - інноваційно-інвестиційна модель розвитку нашої держави", - додав він.

Президент вважає, що в України є "величезна кількість сировини, яке не переробляємо". "Ми торгуємо сировиною та напівфабрикатами. Нам потрібно збільшувати обсяг готової продукції, продукції з високою додатковою вартістю", - сказав Янукович.

Крім того, за словами президента, "корупція - це ворог народу і ворог бізнесу". "Ми поставили такий рубіж - на 92% скоротити всі дозволи", - заявив він.

"На кожному цьому питанні сидить чиновник, чиновничик, який за кожен підпис бере хабарі", - зазначив президент. За словами Януковича, бюрократи "маскуються зараз, в тому числі і під демократів".

Крім того, він заявив, що закон про соціальні гарантії не скасований і виконується.

"Ми за пенсіями, за зарплатами знаходимося нижче Росії набагато, нижче Білорусі, нижче Казахстану. І це відбулося за останні п'ять років", - сказав президент.

"Ми повинні всі наші дії направляти на те, щоб підняти рівень соціальних гарантій, підняти зарплати, пенсії. І вирішувати цю проблему, природно, потрібно тільки за однієї умови - якщо ми переможемо кризу економічну", - заявив Янукович.

"Те, що ми зараз на 5% підняли обсяг ВВП - це, звичайно, гріє наші амбіції якось, це добре. Але занадто великий розрив, дуже ми відстали", - зазначив він.

Як повідомлялося раніше, президент Віктор Янукович заявив, що фінансово-економічна ситуація в Україні поступово покращується.

"Я попрацював над багатьма документами. Основні свідчать, що ситуація повільно, але покращується", - зазначив він.

Янукович відзначив, що протягом 100 днів роботи уряд підготував бюджет і визначив перспективи розвитку держави.

Читайте також:

Янукович розповів, як Ющенко теж намагався скасувати політреформу

Янукович: ми хочемо їхати до Азії через Росію

Янукович запропонував ЧФ РФ українські бази

Янукович схвалив будівництво мосту в Керченській протоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: