Янукович найближчим часом відвідає Німеччину

Німецький посол заявив, що керівнки двох країн обговорюватимуть питання стосовно двосторонніх відносин, аби надати їм нову динаміку.

Президент України Віктор Янукович найближчим часом планує здійснити візит до Німеччини, повідомив надзвичайний і повноважний посол Німеччини в Україні Ганс-Юрґен Гаймзьот в ефірі ТВі.

"Є певні домовленості, і найближчим часом уже буде візит українського президента до Німеччини. Я думаю, що там будуть питання стосовно двосторонніх відносин, і вони отримають нову динаміку, на що я дуже сподіваюся", - сказав дипломат.

Гаймзьот повідомив, що поки що Європа "приглядається" до нової влади в Україні. "В Україні були нещодавно вибори, зараз створений новий уряд, зараз ми дивимось, як буде розвиватиметься Україна, які кроки робить український уряд", - сказав він.

Серед найважливіших питань порядку денного українсько-європейського діалогу дипломат бачить утворення зони вільної торгівлі та підписання угоди про асоціацію. Але економічні інтереси, на його думку, не повинні обмежувати загальноєвропейські цінності, які має розділити і Україна.

"Перший крок - це угода про вільну торгівлю, а потім буде угода про асоціацію, яка буде підписана одночасно із угодою про вільну торгівлю. Я думаю, що угода про асоціацію буде підтримувати ці цінності і зміцнювати їх. Ми дуже зацікавлені у свободі слова, свободі преси в Україні, розподілі гілок влади і подібних важливих елементах демократії. Це впливатиме на подальші процеси", - заявив Гаймзьот.

Нагадаємо,  нещодавно президент завершив свій візит до Греції, де зустрівся з президентом країни та здійснив паломництво на гору Афон. А також відвідав з офіційним візитом Туреччину.

Читайте також:

Грецький і турецький візити Януковича: ексклюзивний репортаж

На Афоні Янукович приклався до ікони, що виганяє бісів

Янукович здійснив паломництво на Афон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: