Янукович назвав дату відставки уряду Тимошенко

Головний український опозиціонер переконаний, що у Верховної ради вистачить голосів для відставки Юлії Тимошенко.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович впевнений, що вже у лютому зможе домогтися відставки уряду Юлії Тимошенко.

"Відставка уряду не викликає жодних сумнівів, що стосується другої частини - коаліція або дострокові вибори, - покаже найближчий час, чим це закінчиться. Не буде коаліції - будуть дострокові вибори, але це набагато краще, ніж сидіти і чекати невідомо чого", - заявив він в інтерв'ю Рейтер, повідомляє прес-служба ПР.

Янукович гостро розкритикував Кабмін Тимошенко за непрофесіоналізм і нездатність протистояти світовій кризі.

"Склад уряду є непрофесійним, у середині уряду є багато розбіжностей в поглядах, немає єдиної точки зору, є багато розбіжностей в поглядах між прем'єр-міністром і президентом, і від цього - постійні конфлікти, і немає більшості в парламенті, яке б підтримувало уряд", - наголосив він.

"Ми вважаємо, що у нас є більш ніж достатньо підстав, щоб цей уряд пішов у відставку", - додав Янукович.

Зокрема, він звинувачує владу у провокуванні газової кризи: "Помилки помаранчевої влади, що не зуміла збудувати відношення з РФ і втратила можливість прямих поставок газу з країн Середньої Азії, стали основною причиною гострого газового конфлікту України із стратегічним сусідом" .

Лідер опозиції стверджує, що газові відносини України і РФ були "зруйновані" в 2005 році через "нереальні" пропозиції влади зробити Україну сильнішим гравцем на газовому ринку. Тоді Київ позбувся прямих контрактів на поставки газу з Туркменії, Узбекистану і Казахстану і погодився на отримання газу через посередника.

Свій внесок в погіршення відносин Києва та Москви, на думку Януковича, також внесла підтримка президента Віктора Ющенко Грузії в серпневому кавказькому конфлікті.

Як відомо, Партія регіонів намагається реалізувати процедуру імпічменту Ющенка до початку нової президентської виборчої кампанії.15 січня депутати проголосували за закон про тимчасові слідчі комісії, який спрощує процедуру імпічменту.

Читайте також:

"Наїзди" на Тимошенко зникли з сайту президента
Тимошенко і Янукович готують імпічмент Ющенку
Тимошенко: регіони нічого зі мною не зроблять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: