Янукович назвав конференцію з ГТС антиросійською

Лідер ПР вважає, що рішення, прийняте у Брюсселі не принесе нічого окрім негативу.

Конференція з модернізації української газотранспортної системи, яка пройшла в Брюсселі 23 березня, носила антиросійський характер. Так вважає лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

"Це рішення окрім негативу нічого не принесе. Конференція, яка була в Брюсселі, вона на наш погляд нееффективна, тому що в ній не брали участь постачальники газу, а саме Росія. Україна не повинна дружити з кимось проти когось", - сказав Янукович.

Він знов заявив, що Україна має бути "надійним мостом між такими супердержавамі, як ЄС і Росія". "Тоді наші інтереси завжди будуть враховані", - додав Янукович.

Раніше лідер "регіоналів" вже заявляв, що Україна має об'єднати інтереси і Росії, і ЄС у питанні по українській ГТС.  Він також додав, що минула конференція з питань модернізації української ГТС була недостатньо підготовлена.

Нагадаємо, Україна та ЄС підписали спільну декларацію за підсумками конференції з модернізації української газотранспортної системи 23 березня в Брюсселі.

Російська делегація достроково покинула захід безпосередньо перед церемонією підписання угоди.

Російський прем'єр Володимир Путін заявив, що Єврокомісія відмовилася об’єднати зусилля з Росією і виділити гроші Україні для боротьби з фінансово-економічною кризою і припустив, що ЄС планує "відібрати в України її ГТС".

Крім того він пригрозив, що якщо і надалі Європа та Україна "ігноруватимуть" Росію у газових питаннях, Москва перегляне свої стосунки з ЄС.

Читайте також:

Українське МЗС вважає реакцію Росії щодо ГТС емоційною

Росія збирається покарати Україну і Європу

Тимошенко заспокоїла: Росія прикладеться до української труби

Янукович хоче догодити у газовому питанні і Європі, і Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: