Янукович назвав своїх особистих ворогів

Лідер ПР вже підготувався стати президентом і назвав свої пріоритети на посаді та "ворогів", із якими він буде боротися.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович назвав свої пріоритети роботи на посаді президента в разі перемоги на виборах, та негативні явища з якими він зібрався боротися.

Про це він сказав у своєму зверненні до співвітчизників. "Я заявляю, що у нашій країні в мене є декілька особистих ворогів. Імена цих ворогів – Бідність, Корупція, Безвідповідальність! Саме їм я оголошую війну! Я добре знаю економіку країни, бачу проблеми і знаю, як їх вирішити. У мене достатньо знань, досвіду і сил для того, щоб швидко покращити життя в Україні", - наголосив лідер ПР.

Крім того, своїми пріоритетами Янукович назвав боротьбу з бідністю, підвищення соціальних стандартів та рівня життя людей до європейського, наведення порядку у владі, формування ефективної системи управління країною, боротьбу за верховенство закону в усіх сферах життя, відновлення довіри до України з боку її сусідів і міжнародних партнерів.

Зазначивши, що на посаді президента потрібно займатися не лише "великою політикою", а, перш за все, варто починати з вирішення проблем простих людей та підйому економіки, Янукович наголосив: “Переконаний: за декілька років можна повернути Україну до рівня 20 найбільш економічно розвинених країн світу!”.

Також Янукович зазначив, що зустрічі з виборцями допомогли йому поліпшити Програму реформ "Україна для людей", яку він запропонував народові України.

Нагадаємо, за даними підрахунку майже 100% голосів, у першому турі виборів Янукович посів перше місце (35,34% голосів виборців) та вийшов до другого туру разом із прем'єром Юлією Тимошенко (в неї 25,04% голосів).

Читайте також:

Януковича назвали українським Бушем

Янукович переплутав Балаклею і Балаклаву

МЗС Росії влаштує перемога і Тимошенко, і Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: