Янукович назвав "величезну помилку" Ющенка та Тимошенко

Напередодні візиту до Москви Віктор Янукович розповів, що Ющенко та Тимошенко допустили "величезну помилку", зруйнувавши газові контракти. Він впевнений, що йому вдасться домовитися з Москвою за газ.

Ющенко, Тимошенко, Янукович
РИА Новости
Янукович пообіцяв виправити "величезну помилку" Ющенка та Тимошенко
Президент Віктор Янукович упевнений, що йому вдасться домовитися з Росією щодо "газових" питань.

"Ющенко і Тимошенко зробили величезну помилку, зруйнувавши договірну базу, яка будувалася впродовж усіх років незалежності", - сказав він в інтерв'ю програмі "Вести в субботу".

"Ми давно знаємо один одного, і я чітко собі уявляю, які були б зараз в цьому плані відносини України з Росією, якщо б не п'ятирічний період помаранчевої влади, яка фактично порушила дуже багато чого, багато стабільних напрямків розвитку України", - сказав президент.

"У тому числі, і питання забезпечення України газом і транспортування газу до Європи", - заявив Янукович.

"Я впевнений в тому, що і в інтересах Росії, і в інтересах України побудувати зрозумілі, перспективні, довгострокові, стратегічні партнерські відносини", - заявив президент.

Янукович зазначив, що цінових проблем в такому контексті чекати не доводиться, оскільки "партнери завжди домовляються".

Нагадаємо, у п'ятницю, 5 березня, Віктор Янукович здійснить офіційний візит до Москви, під час якого зустрінеться з російськими президентом Дмитром Мєдвєдєвим і прем'єром Володимиром Путіним.

Очікується, що він, зокрема, буде обговорювати з російським керівництвом питання перегляду газових контрактів з Україною від 19 січня 2009 року, укладених урядом Юлії Тимошенко.

В свою чергу, депутат Державної думи РФ Сергій Марков заявив, що Росія може відгукнутися на пропозицію Януковича знизити ціну на газ для України, але тільки в разі, якщо українська сторона буде її партнером в цілому комплексі економічних питань.

Читайте також:

Росія знизить ціну на газ, якщо Янукович стане її союзником

"Газпром" готовий вислухати пропозиції України щодо газових контрактів

Янукович поїде до Москви шукати "справедливої" ціни на газ
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: