Янукович не буде звільняти Тимошенко, поки не послухає її програму

Лідер ПР пояснив, що його партія заблокувала трибуну тому, що влада не хоче звітувати про ситуацію в українській економіці.

Партія регіонів вимагає, щоб Кабмін Юлії Тимошенко представив Верховній раді свою антикризову програму у четвер. Також ПР вимагає звіту в парламенті президента Віктора Ющенка та голови Нацбанку Володимира Стельмаха.

Про це на брифінгу заявив лідер ПР Віктор Янукович.

Відсутністю у ВР президента та бажанням уряду сьогодні "для галочки" оприлюднити свій звіт, лідер опозиції пояснив блокування парламентської трибуни депутатами від його партії.

"Ми будемо домагатися реального звіту, і щоб була розглянута програма антикризових дій. Можливо, ми приєднаємося до цієї програми", - сказав Янукович.

Він нагадав, що для звіту про те, як боротися з українською кризою, "регіонали" запросили до парламенту всіх керівників держави.

Янукович, крім того, звинуватив уряд і народних депутатів, які його підтримують, у спробі "чергової профанації" замість оприлюднення антикризового звіту. За словами лідера ПР, бажання уряду представити свій непідготовлений звіт вже сьогодні, і є такою профанацією.

Разом із тим, Янукович закликав усі політичні сили ВР до об'єднання навколо вирішення кризових проблем. "Не з'ясовувати стосунки треба сьогодні, а зібратися всім депутатам, представникам влади, і поговорити про ситуацію в країні. 450 депутатів сьогодні зобов'язані працювати, ВР повинна нести відповідальність за стан справ у країні", - зазначив опозиційний лідер.

Він, крім того, висловив готовність відмовитися від своїх вимог про відставку уряду Юлії Тимошенко. Така відмова, за словами Януковича, можлива в разі, якщо більшість народних депутатів підтримають антикризову програму Кабміну.

Янукович додав, що зустрічався з президентом і просив його прийти до парламенту.

Нагадаємо, сьогодні ПР заблокувала трибуну Верховної ради. Незважаючи на це, четверта сесія ВР відкрилася.


Читайте також:

Тимошенко: уряд не піде, навіть якщо його звільнять

Литвин не боїться ні розпуску, ні "штатних провокаторів" 

Верховна рада відкрилася із заблокованою трибуною

ВідеоЯнукович не буде звільняти Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: