Янукович не дасть парламентові працювати

Регіонали блокували і блокуватимуть Раду, доки не буде підвищено соціальні гарантії для сиріт, багатодітних родин та пенсіонерів.

Парламент не буде працювати поки не ухвалить рішення про підвищення соціальних гарантій для населення, заявляє лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

"Якщо не будуть підвищені соціальні гарантії для пенсіонерів, дітей-сиріт і багатодітних родин, рада не буде працювати", - заявив він в ефірі Житомирської обласної телерадіокомпанії у вівторок, 8 вересня.

При цьому Янукович нагадав, що Партія регіонів пропонує вирішити дане питання в два етапи, у тому числі мова йде і про підвищення мінімального рівня заробітної плати.

Відповідаючи на питання про джерела фінансування, Янукович знову заявив, що Партія регіонів вимагає від уряду відзвітуватися про використання коштів державного бюджету в поточному році і розподіл коштів Міжнародного валютного фонду.

"І ми не дамо цьому урядові за рахунок цих коштів, що сьогодні накопичені на рахунках казначейства, робити передвиборчу кампанію, знову обманювати людей і такою ціною йти до влади", - підкреслив він.

Нагадаємо, попри загрозу залишитися без зарплати, 8 вересня регіонали двічі блокували Раду. Крім того, над трибуною парламенту вони вивісили плакат "Партія регіонів захистить соціальні гарантії людей", а в ложі уряду - "Уряд Тимошенко проти підвищення пенсій і зарплат".

А народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман закликала українців відбирати у депутатів і чиновників, які не хочуть підвищувати соціальні стандарти в Україні, частину їхньої зарплати.

Про це вона заявила, коментуючи вимоги ПР підвищити мінімальні зарплати та пенсії в Україні. Герман обурилася тим, що депутати відмовилися "натиснути кнопки" та проголосувати за підвищення прибутків бідних людей.

Читайте також:

Регіонали заблокували порожню Раду

Депутатам не нарахують зарплату за зірване засідання Ради

Герман закликала народ іти під Кабмін і відбирати гроші

БЮТ відмовився від переговорів з регіоналами, "бо це маразм"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: