Янукович не дозволить, щоб українці перестали говорити російською

Лідер Партії регіонів виступив за поглиблення інтеграції з Росією.

Україно-російські відносини повинні будуватися на "взаємовигідних умовах, у яких не повинно бути старших і молодших". Про це лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив в ефірі телеканалу ICTV.

"Економіки України і Росії настільки інтегровані між собою, що все, що ми зруйнували зашкодило нашим державам... Якщо ми не проводимо спільну політику на світових ринках - ми теж програємо", - переконаний він.

"Тобто якщо нас "розводять" або стикають лобами, не вистачає олії в голові або амбіції не дозволяють, а в результаті ми втрачаємо в економіці", - зазначив лідер регіоналів.

"Ми не дозволимо, щоб наших дітей позбавляли можливості вивчати російську культуру, говорити російською мовою", - сказав Янукович.

"Ми за те, щоб наше суспільство було вільним суспільством і не було того уродства, яке ми бачили всі ці роки, щодо приниження людей, порушення законів, прав людей", - зазначив депутат.

Крім того, відповідаючи на питання, чи буде він у разі перемоги на президентських виборах скасовувати указ про присвоєння звання Героя України Роману Шухевичу, Янукович сказав: "Ми не дозволили і не дозволимо переписувати історію".

Читайте також:

Янукович: через трубу Україна знову в лайні

"Регіони" вимагають звільнити міністра освіти Вакарчука

Янукович не любить політику і вважає Тимошенко "жебрачкою"

Азаров підпустить Януковича до Тимошенко тільки з "протиотрутою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: